Synology przedstawia urządzenie DS220+

Synology przedstawia urządzenie DS220+

Synology zapowiedział udostępnienie systemu pamięci masowej DS220+, rozwiązania umożliwiającego użytkownikom domowym oraz małym firmom rozpoczęcie konsolidacji i ochrony swoich danych. Wydajniejszy procesor przyspiesza działanie aplikacji wymagających dużej mocy obliczeniowej. Nowy 2-rdzeniowy procesor przyspiesza indeksowanie zdjęć, skraca czas reakcji bazy danych podnosząc wydajność reakcji PHP w sieci Web. Łatwe kategoryzowanie wspomnień fotograficznych, płynne zarządzanie plikami na komputerach oraz urządzeniach mobilnych oraz korzystanie z niezwykle szybkich aplikacji internetowych. Dostęp do treści multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie dzięki intuicyjnemu interfejsowi opartemu na sieci Web: Audio Station czyli osobistemu centrum muzycznemu, umożliwiającemu inteligentne sortowanie i organizowanie plików muzycznych oraz przesyłanie strumieniowe do urządzeń obsługujących Google Cast. Narzędzie Audio Station obsługuje formaty bezstratne, zapewniając idealną jakość dźwięku.

Synology zapowiedział udostępnienie systemu pamięci masowej DS220+, rozwiązania umożliwiającego użytkownikom domowym i małym firmom rozpoczęcie konsolidacji i ochrony swoich danych.

Synology przedstawia urządzenie DS220+

Z kolei za pomocą aplikacji Moments da się zarządzać zdjęciami z obsługą sztucznej inteligencji, która pozwala na zachowanie cennych wspomnień. Video Station ułatwia zarządzanie i organizowanie filmów, seriali, a także domowych filmów wideo, jak również ich przesyłanie strumieniowe na komputery, smartfony i odtwarzacze multimedialne. Wewnątrz Synology DS220+ znajdziemy m.in. procesor Intel Celeron J4025, do 32 TB pojemności pierwotnej oraz dwa porty 1 GbE. Model DS220+ dołącza do pozostałych 20 z tej linii produktów i jest od dziś dostępny do nabycia u odsprzedawców i partnerów firmy Synology w Europie. Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na tej stronie. Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o innej propozycji od Synology czyli pamięci masowej DS920+ będącej 4-kieszeniowym stacjonarnym serwerem NAS zapewniającym przepustowość odczytu  oraz zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s. Posiada on też dwa wbudowane gniazda SSD M.2.

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS. Za sprawą aplikacji Synology Surveillance Station serwer DS920+ może pełnić rolę w pełni funkcjonalnego systemu wideomonitoringu. Wystarczy dodać kamery podłączone do sieci, aby można było od razu monitorować ich podgląd na żywo, odtwarzać nagrania i odbierać natychmiastowe ostrzeżenia o zdarzeniach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology przedstawia urządzenie DS220+

 0