System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią Wi-Fi w domu i ogrodzie

System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią Wi-Fi w domu i ogrodzie

TP-Link prezentuje System Deco X50-Outdoor, którego celem jest eliminacja martwych stref Wi-Fi w domu oraz w ogrodzie. Urządzenie wykorzystuje standard Wi-Fi 6.

Deco X50-Outdoor oferuje prędkość transmisji do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Sprzęt ma za zadanie wyeliminować martwe strefy w domu czy nawet w ogrodzie w związku z tym TP-Link zastosował obudowę wytrzymałą na warunki zewnętrzne. System posiada certyfikat z klasą szczelności IP65. Dzięki temu urządzenie jest odporne na wnikanie kurzu, wilgoci i inne czynniki. Dodatkowo Deco X50-Outdoor wyposażone jest w 2 gigabitowe porty WAN/LAN.

Deco X50-Outdoor oferuje prędkość transmisji do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią Wi-Fi w domu i ogrodzie

Urządzenie obsługuje zasilanie PoE 802.3at oraz klasyczne zasilanie AC. Dzięki funkcji roamingu, użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po domu lub ogrodzie, nie tracąc sygnału WiFi. Dzięki technologiom OFDMA i MU-MIMO, użytkownicy mogą cieszyć się czterokrotnie wyższą wydajnością oraz możliwością obsługi większej liczby urządzeń jednocześnie.

Deco X50-Outdoor posiada system zabezpieczeń poprzez szyfrowanie WPA3, a także funkcje kontroli rodzicielskiej, w tym tworzenie oddzielnych profili dla każdego domownika i ustawianie limitów czasowych. System jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Deco.

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie ok. 540 PLN. Produkt został objęty trzyletnią gwarancją.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią Wi-Fi w domu i ogrodzie

 0