Szczęśliwego Nowego Roku życzy ekipa ITHardware!

Szczęśliwego Nowego Roku życzy ekipa ITHardware!

Za niedługo serwisowi ITHardware.pl stuknie kolejny roczek. Znowu przyjdzie nam mylić daty, tym razem 2021 z 2022, ale myślimy, że do marca się przyzwyczaimy - akurat do premiery Intel Arc Alchemist. Niezależnie od tego, jak spędzisz Sylwestra i Nowy Rok, ekipa ITHardware życzy Ci wszystkiego dobrego w tym nadchodzącym, 2022 roku!

Zakupy porobione? Napoje kupione? U nas gazowane napoje już się chłodzą, bo za 12 godzin otwieramy szampana (za 7 zł, taka promocja w Biedronce) i świętujemy. Rok 2021 był ciężki dla każdego z nas, a to oczywiście ze względu na nadal panującą na świecie pandemię koronawirusa. Czwarta fala dotknęła wielu, ale mamy nadzieję, że Wy jesteście zdrowi. Dziękujemy, że spędziliście z nami ten rok. Dziękujemy za konstruktywną krytykę, dzięki której jesteśmy w stanie tworzyć coraz lepsze artykuły i testy. W 2022 będziemy jeszcze lepsi!

Szczęśliwego Nowego Roku 2022 życzy ekipa ITHardware.pl!

Szczęśliwego Nowego Roku 2022 z ITHardware

Swoją drogą.. jak spędzacie Sylwestra? Bo jeśli zostajecie w domu i jesteście graczami, to absolutnie nie możecie przegapić bomby, którą zrzucił na nas Epic Games. Aktualnie do odebrania są bowiem trzy gry - Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy ZA DARMO! Jeśli natomiast idziecie na imprezę, uważajcie. Uważajcie na "koronę", fajerwerki i.. napoje gazowane. Tymczasem do zobaczenia w 2022!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Ekipa ITHardware.pl

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Szczęśliwego Nowego Roku życzy ekipa ITHardware!

 0