Będziecie grali w grę! Trylogia Tomb Raider za darmo w Epic Games Store (aktualizacja)

Będziecie grali w grę! Trylogia Tomb Raider za darmo w Epic Games Store (aktualizacja)

Pamiętacie jeszcze ten filmik, w którym mężczyzna zapytany o plany na sylwestra odparł, że będzie grał w grę - Tomb Raider? Kiedyś się z tego śmialiśmy, bo graczom przypisywano określenie "no life". Dziś już nikogo nie dziwi, że ludzie grają w gry. Jeśli i Wy chcecie skorzystać, będziecie mieli ku temu okazję, bo według źródła w Epic Games Store, kompletnie za darmo, pojawi się trylogia Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy.

Możecie narzekać na Epic Games, Fortnite i wszystkie inne rzeczy związane z firmą Tim'a Sweeney, ale ta jako jedyna uraczyła graczy taką ilością godzin grania, że co poniektórym wystarczy na pół roku. Rozdawnictwo zbliża się jednak ku końcowi, bo koniec grudnia będzie ostatnim dniem kampanii w Epic Games Store. W tym miesiącu pojawiły się naprawdę świetne perełki. Najgłośniejszymi hitami były Control, Prey, czy Vampyr, ale Epic na zakończenie promocji trzyma dla nas prawdziwą bombę. Według serwisu hothardware, 30 grudnia pojawi się za darmo Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy, czyli zbiór trzech gier, których główną bohaterką jest znana archeolożka - Lara Croft.

Według redaktorów z Hothardware, na Epic Games Store, kompletnie za darmo, pojawi się Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy, czyli zbiór trzech gier o sławnej archeolożce.

Tomb Raider Definitive Survivor trilogy za darmo na Epic Games Store

W skład tych produkcji wchodzi wypuszczony w 2013 roku reboot Tomb Raider, kontynuacja Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przejść tych znakomitych gier akcji, będziecie mogli to nadrobić, bo uczciwa cena skusi każdego. Czy źródło się nie myli? Wcześniej redakcja portalu trafnie wytypowała wszystkie darmówki, jakie pojawiły się na Epic Games Store, więc i w tym wypadku istnieje ogromna szansa, że się to nie zmieni. Tak czy inaczej, będziemy grali w grę... tylko jeszcze nie wiemy czy w Tomb Raider.

Aktualizacja 17:00 30.12.2021

Wygląda na to, że i tym razem źródło doniesień się nie pomyliło. Faktycznie, na Epic Games Store od teraz do zgarnięcia jest cała trylogia Tomb Raidera za darmo.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Będziecie grali w grę! Trylogia Tomb Raider za darmo w Epic Games Store (aktualizacja)

 0