Tak wygląda Lilith z Diablo 4 jako operatorka w Call of Duty. Czy to jeszcze CoD?

Tak wygląda Lilith z Diablo 4 jako operatorka w Call of Duty. Czy to jeszcze CoD?

Call of Duty, które w 2023 roku obchodzi 20-lecie istnienia swoją markę zbudowało na solidnie przygotowanych zarówno pod względem kampanii fabularnych jak i trybach sieciowych traktujących głównie o II wojnie światowej części. Jednak ciężko przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się z tą kultową marką na przestrzeni ostatnich lat, a nie dzieje się dobrze. Chodzi tu głównie o stosowanie skinów niemających nic wspólnego ze strzelanką, czego dowodem jest wprowadzenie do Modern Warfare 2 oraz Warzone 2.0 Lilith z Diablo 4.

Lilith z Diablo 4 jako operatorka w Call of Duty

Call of Duty zaczynało od prostych strzelanek w czasach II wojny światowej, które przyciągały graczy. Potem przyszła kolej na Modern Warfare, która choć przenosiła nas do bardziej współczesnych czasów, to była świetnie przygotowaną poboczną serią. Jeszcze przed paroma laty raczej żaden fan marki Infinity Ward nie przypuszczał, że w 2023 roku na 20-lecie istnienia Call of Duty w reboocie Modern Warfare 2 przyjdzie mu zagrać postacią fantasy z Diablo. Deweloperzy zaprezentowali na trailerze Lilith z Diablo 4 jako operatorkę w najnowszej części CoDa. Na udostępnionych na X (Twitter) fragmentach z gry widzimy Lilith eliminującą żołnierza niczym pomidora z użyciem swoich mocy.

W sieci zaprezentowano Lilith z Diablo 4, która pojawi się jako operatorka w Modern Warfare 2 i Warzone 2.

O ile taka postać ze świata fantastyki idealnie pasuje do Diablo, tak w strzelance chcącej zachować większy poziom realizmu niż seria Blizzarda już nie przystoi. Zapewne takie głosy już można usłyszeć od konserwatywnych fanów CoDa, którym opisane "atrakcje" nie pasują. Na tym nie koniec, bo widzimy dwie bronie inspirowane Doomem: piłę maszynową oraz Super Shotgun, czyli dwulufową strzelbę, które także będą dostępne do odblokowania w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Lilith i przytoczone bronie, jak również inne nowe przedmioty trafią do MW2 oraz Warzone 2.0 w sezonie szóstym zatytułowanym The Haunting, który wystartował 27 września. Same skiny operatorki i broni zapewne zostaną dodane w październiku, tuż przed premierą Modern Warfare 3.

Oprócz Lilith zagramy też jako Ash Williams z serii filmów „Martwe Zło”, Alucard z mangi i anime „Hellsing”, słynny Szkieletor z uniwersum „He-Mana”, a także postaciami z komiksu „Spawn”. Cóż widzimy, że Activision Blizzard chce za wszelką cenę uczynić z Call of Duty drugi Fortnite, który od początku wchodzi w kooperacje z różnymi firmami i udostępnia skiny postaci m.in. z Dragon Balla czy uniwersum Marvela.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda Lilith z Diablo 4 jako operatorka w Call of Duty. Czy to jeszcze CoD?

 0