Tenda wystartowała z promocją na sprzęt sieciowy. Poszczególne urządzenia w obniżonych cenach!

Tenda wystartowała z promocją na sprzęt sieciowy. Poszczególne urządzenia w obniżonych cenach!

Zastanawiasz się nad zmianą swojego wolnego sprzętu sieciowego bądź chcesz w końcu pozbyć się routera dostarczonego przez usługodawcę? Teraz jest świetny moment na to, by zaopatrzyć się w nowy system, a wszystko to dzięki marce Tenda, która aktualnie prowadzi na Allegro promocje na sprzęt sieciowy. Znajdziesz tam routery, karty sieciowe, systemy mesh, wzmacniacze sygnału i transmitery sieciowe powerline.

Marki Tenda nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, ponieważ na łamach ITHardware pojawiło się całe mnóstwo sprzętu tego właśnie producenta. Wielokrotnie chwalony za tworzenie sprzętu sieciowego z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości poinformował, że właśnie prowadzi specjalną akcję w serwisie Allegro, gdzie zestawy sygnowane logo Tenda można nabyć w obniżonych cenach. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem, warto to zrobić jak najszybciej, ponieważ sama promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Jaki dokładnie sprzęt objęto promocją?

Tenda Nova MW12 + wzmacniacz sygnału Tenda PH10 Kit

Mieliśmy już w przeszłości przyjemność testować Nova MW12, czyli zestaw mesh, który cechuje się świetną wydajnością zarówno w paśmie 5 GHz, jak i 2,4 GHz. Na pokładzie routera znajdziemy aż trzy gigabitowe porty LAN (w każdej jednostce) oraz dedykowane łącze dosyłowe. Chwaliliśmy ten zestaw za design, zadowalającą siłę sygnału, niski pobór energii, bardzo łatwą obsługę i konfigurację oraz oczywiście… cenę. Tak, opłacalność wychylała się praktycznie w każdym aspekcie, jaki przyszło nam testować, dlatego jeśli szukacie świetnego systemu Mesh i dodatkowo wzmacniacza sygnału, warto zainteresować się tym zestawem.

Tenda Nova MW12

Tenda Nova MW12 x2 + wzmacniacz sygnału Tenda PH10 Kit

Co się stanie, jeśli do pierwszego zestawu dorzucimy kolejną kostkę systemu mesh? Same plusy. Dzięki temu nie tylko zwiększymy zasięg, który przyda się w szczególności w nieco większych domach – na przykład o powierzchni nawet 350 m2, ale również zapewnimy sobie zdecydowanie więcej możliwości konfiguracji. Zestaw składający się z dwóch kostek jest oczywiście odpowiednio droższy, ale jak wykazała nasza recenzja sprzętu – naprawdę warto.

Tenda Nova MW12

Tenda AC19  + wzmacniacz sygnału Wi-Fi Tenda PH10 Kit

O jakości routera Tenda AC19 świadczą liczne testy przeprowadzone przez redaktorów z branży. Chwalony jest przede wszystkim za wysoką opłacalność, bardzo dobry zasięg, port USB, łatwość konfiguracji i przejrzysty interfejs. Router ten pracuje w zakresie 20/40/80 MHz dla szerokości kanałów i wyposażony został w cztery anteny dookólne o zysku 6 dBi. Z racji tego, że na paśmie 5 GHz możemy uzyskać teoretycznie nawet 1733 Mbps, a router wspiera standard AC, będzie to świetny wybór dla tych, którzy nie mają w swoich urządzeniach Wi-Fi 6.

Tenda AC19

Tenda RX3 + wzmacniacz sygnału Tenda PH10 Kit

Tenda RX3, to praktycznie taki sam router, jaki mieliśmy przyjemność testować, czyli Tenda TX3. Wcześniej omówiony zestaw idealnie nadaje się dla osób, którzy nie mają do dyspozycji urządzeń obsługujących Wi-Fi 6, dlatego teraz przyszła pora na takie urządzenie, dzięki któremu wykorzystamy moc drzemiącą w nowym standardzie. I tak, Tenda RX3 wspiera Wi-Fi 6 (ax). Jego odpowiednik chwaliliśmy za wysoką wydajność w paśmie 5 GHz, niski pobór prądu, wysoką siłę sygnału, gigabitowe porty, wsparcie dla MU-MIMO 4x4, łatwość w obsłudze i oczywiście cenę.

Tenda RX3

Mesh Tenda MW12 x2 + karta sieciowa U1

Jeśli do zestawu z systemem mesh Tenda Nova MW12 brakuje Ci karty sieciowej, a nie wzmacniacza sygnału, warto zainteresować się tym właśnie zestawem. Przede wszystkim oszczędzamy nieco grosza na samym wzmacniaczu, dlatego patrząc przez pryzmat samego mesh, jest to idealny wybór do domu o dużej powierzchni. Nova MW12 to świetny i przede wszystkim opłacalny zestaw.

Tenda Nova MW12

Mesh Tenda MW5 + karta sieciowa Tenda U1

Niedrogi zestaw Mesh Tenda MW5 jest sam w sobie wyborem bardzo opłacalnym do mieszkań, w którym swoją dominację zaznaczają urządzenia Wi-Fi 5, ale jeśli dorzucimy do tego dodatkowo kartę sieciową o przepustowości 380 Mbps, nie będziemy musieli szukać tak naprawdę niczego innego.

Tenda MW5

Tenda AC19 + karta sieciowa Tenda U1

Ponownie, jeśli do wyżej wspomnianego routera AC19 nie chcemy ładować wzmacniacza sygnału i brakuje nam przede wszystkim bardzo dobrej karty sieciowej, warto zainteresować się tym właśnie zestawem. Dodatkowo zaoszczędzimy nieco grosza, jeśli faktycznie nie potrzebujemy wzmacniacza.

Tenda AC19

Tenda RX3 + karta sieciowa Tenda U1

Ponownie, świetny router obsługujący Wi-Fi 6 (ax) z kartą sieciową o wysokiej przepustowości. W tej cenie jest to bardzo dobra oferta (nawet bez karty sieciowej byłaby godna uwagi, ale to swoją drogą).

Tenda RX3

Tenda MW5 + karta sieciowa Tenda U12

W jaki sposób niskim kosztem poszerzyć domową sieć Wi-Fi? Za nieco ponad 400 zł otrzymamy system MW5 składający się z dwóch urządzeń AC1200 oraz kartę sieciową o przepustowości do 580 Mbps. Jeśli nie mamy urządzeń obsługujących Wi-Fi 6 i opieramy się na nieco starszym, aczkolwiek nadal szybkim Wi-Fi 5, zestaw ten spełni pokładane w nim nadzieje – nawet w domach o większej powierzchni.

Tenda MW5

Tenda MW12 + karta sieciowa Tenda U12

Pojedyncza kostka systemu Mesh może zostać wykorzystana w trakcie rozbudowy w przyszłości, ponieważ wystarczy dodać drugą, by stworzyć naprawdę solidny system Wi-Fi w domu o większej powierzchni. Dokładając do tego kartę sieciową o przepustowości do 580 Mbps będziemy w stanie łączyć się z routerem z dowolnego zakątka mieszkania.

Tenda MW12

Tenda MW12 x2 + karta sieciowa Tenda U12

Druga kostka MW12 pozwoli nam na wiele, a w szczególności na pokrycie zasięgiem praktycznie całego mieszkania czy domu. Karta sieciowa natomiast umożliwi bezproblemowe łączenie się z systemem gdziekolwiek tylko się nie znajdujemy w mieszkaniu. Ta potrafi zagwarantować nawet 580 Mbps przepustowości.

Tenda MW12

Tenda AC19 + karta sieciowa Tenda U12

Do wcześniej omówionego routera przyda się odpowiednia karta sieciowa, która zagwarantuje świetne wyniki. 580 Mbps prędkości maksymalnej wystarczy nawet tym, którzy chcą bez problemów grać, oglądać filmy i seriale na znanych platformach streamingowych czy dzielić się wieloma zdjęciami z podróży. Omawiany zestaw spełni oczekiwania tych, którzy nie mają do dyspozycji urządzeń obsługujących standard Wi-Fi 6.

Tenda AC19

Zestawy sieciowe Tenda, czyli promocja na opłacalny sprzęt

Jak widać, wszystkie zestawy oferują sensowne parametry w niskiej cenie. Jeśli chcemy pozbyć się problemów sieciowych lub szukamy po prostu czegoś lepszego od dostarczonego przez usługodawcę routera, warto zdecydować się na którąś z wymienionych wyżej opcji. Niezależnie od tego, czy chcemy wejść do świata systemu mesh ze standardem Wi-Fi 6, czy niskim kosztem poprawić zasięg połączenia bezprzewodowego w domu, w ofercie Tenda znajdziesz to, co spełni nasze oczekiwania.

Artykuł powstał we współpracy z Tenda

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tenda wystartowała z promocją na sprzęt sieciowy. Poszczególne urządzenia w obniżonych cenach!

 0