The Last of Us Part 2 powstaje, ponieważ autorzy chcą nam coś przekazać

The Last of Us Part 2 powstaje, ponieważ autorzy chcą nam coś przekazać

Wielu fanów Sony niezwykle ucieszyło się po obejrzeniu najnowszego zwiastuna kontynuacji jednego z lepiej ocenianych tytułów dostępnych na PlayStation 4. Tymczasem przedstawicielka Naughty Dog zdradziła motywy jakie kierowały ekipą podczas pisania scenariusza. 

The Last of Us spotkało się z tak pozytywnym odbiorem dzięki emocjonującej i ciekawie opowiedzianej historii. Nie dziwi więc fakt, że powstaje kontynuacja tej serii, która po okresie pozostawania w cieniu wreszcie została ujawniona podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Na równie dobrze zrealizowanym trailerze zobaczyliśmy dojrzałą Ellie oraz wiele interesujących wątków, które jeżeli zostaną dobrze napisane, wciągną znacznie bardziej od tych ukazanych w poprzedniej części. Obyśmy się przekonali co doprowadziło główną bohaterkę do takiego stanu, jak również czemu na materiałach wideo zabrakło Joela. Tymczasem w najnowszym wywiadzie reprezentantka Naughty Dog zdradziła co nieco o kulisach powstawania ich najnowszego projektu.

The Last of Us Part 2 ma nieść pewien przekaz dlatego podjęto decyzję o kontynuowaniu serii

 

Na początku zaznaczyła, że gdyby nie znaleziono przekazu mającego płynąć z gry nigdy nie zasiedliby do prac nad nią. Co ciekawe takie same rozterki deweloperzy mieli podczas tworzenia dodatku do jedynki, ale ostatecznie tamta historia pozwoliła scalić całość, dzięki czemu będzie ona kontynuowana w dwójce. Halley Gross potwierdziła, że fabuła pozwoli ukazać charakter Ellie z różnej strony, a także pozwoli poznać motywacje, które targają bohaterką. Tutaj przewinie się również dla wielu kontrowersyjny motyw seksualności protagonistki. Okazuje się bowiem, że słynny pocałunek niesie za sobą coś więcej niż tylko epizodyczną przygodę. To wszystko brzmi niezwykle ciekawe, a jak wyjdzie finalnie przekonamy się już w przyszłym roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Last of Us Part 2 powstaje, ponieważ autorzy chcą nam coś przekazać

 0