The Last of Us Part 2 Remastered oficjalnie. Znamy datę premiery wersji na PS5

The Last of Us Part 2 Remastered oficjalnie. Znamy datę premiery wersji na PS5

Ostatnio informowaliśmy o nowej wersji The Last of Us Part 2 na PlayStation 5, którą dostrzeżono w bazie danych Sony. Teraz firma postanowiła nie czekać dłużej i oficjalnie zapowiedziała coś więcej niż zwykły natywny port na tę konsolę. PS5 dostanie edycję zremasterowaną.

The Last of Us Part 2 na PS5 oficjalnie zapowiedziane

The Last of Us Part 2 pierwotnie trafił w 2020 roku na konsolę PlayStation 4 i wprawdzie odpalimy tę grę również na PS5, aczkolwiek nie jest to wersja przeznaczona na ten sprzęt, w konsekwencji m.in. nie obsługuje funkcji PlayStation 5 w tym kontrolera DualSense. Spekulacje o istnieniu wersji na PS5 pojawiały się od dawna, a o takiej edycji mówił nawet autor muzyki do obu produkcji. Przypuszczenia graczy znalazły pokrycie w rzeczywistości, ponieważ Sony zaprezentowało The Last of Us Part 2 Remastered na PlayStation 5.

The Last of Us Part 2 Remastered trafi na PlayStation 5 19 stycznia 2024 roku.

The Last of Us Part 2 Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 na PS5 (nic nie wspomniano o wersji na komputery) w formie cyfrowej oraz fizycznej. Remaster to nie tylko poprawki błędów czy drobne usprawnienia, ale też dwa tryby graficzne: Fidelity Mode pozwalający na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i Performance Mode w 1440p skalowany do 4K. Do tego ulepszenia graficzne, chociaż o konkretnych zmianach nie ma mowy, bo to jedynie remaster wciąż bardzo dobrze wyglądającej gry.

The Last of Us Part 2 Remastered na PS5 oficjalnie

Będzie ponadto wsparcie dla DualSense. Posiadacze wersji PS4 nie będą pozostawieni na lodzie i tutaj Naughty Dog umożliwi dokonanie aktualizacji do nowej edycji za 10 dolarów amerykańskich. Jeśli jednak ktoś zechce kupić nową wersję może to zrobić. Sony wprowadzi do sprzedaży edycję to W.L.F, jednak zestaw ten nie będzie przynajmniej na razie dostępny na polskim rynku. Pakiet zawiera steelbooka, specjalną przyszywkę W.L.F, cztery emaliowane przypinki oraz 47 kart Society of Champions.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Last of Us Part 2 Remastered oficjalnie. Znamy datę premiery wersji na PS5

 0