The Last of Us Part 2 trafi na PS5? W bazie Sony dostrzeżono informację o nowej wersji gry

The Last of Us Part 2 trafi na PS5? W bazie Sony dostrzeżono informację o nowej wersji gry

The Last of Us Part 2 najwyraźniej zostanie wydane w wersji natywnej na PlayStation 5. Wskazuje na to wzmianka dostrzeżona na w bazie danych Sony.

The Last of Us Part 2 zadebiutowało jeszcze na PS4, choć da radę odpalić grę Naughty Dog również na PlayStation 5, to niektóre z funkcji poprzedniej konsoli nie będą dostępne na nowszym sprzęcie. Produkcja podobno dostanie wersję dedykowaną PS5, a na taki scenariusz wskazuje wzmianka dostrzeżona w bazie danych Sony, czyli teoretycznie najlepszym źródle. W bazie danych japońskiej firmy umieszczono informację o nowej wersji The Last of Us Part 2 z dopiską "PS5", co oczywiście wskazuje, iż takie wydanie istnieje.

W bazie danych Sony zauważono nową wersję The Last of Us Part 2 dedykowaną PlayStation 5. Gra nigdy nie dostała natywnego wydania na tę konsolę.

Niestety Sony nie podało żadnych innych szczegółów, więc nie wiemy kiedy gra trafi na PlayStation 5. Z drugiej strony informacja może być równie dobrze wynikiem błędu, ale to mało prawdopodobny scenariusz. Taka wersja mogłaby obsługiwać funkcje kontrolera DualSense, z których chętnie korzystają tytuły, które pojawiają się na tej konsoli. Warto przypomnieć, że w 2021 roku The Last of Us Part 2 dostało aktualizację na PS5 zapewniającą rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

The Last of Us Part 2 nigdy nie otrzymało natywnej wersji na PS5 ani reedycji w wersji reżyserskiej, takiej jak Ghost of Tsushima od Sucker Punch. W październiku reklama w PlayStation Store przedstawiała grafikę sugerującą dodanie The Last of Us Part 2 do PS Plus. Jak na razie gra nie jest dostępna na żadnym poziomie usługi subskrypcyjnej.

Również w październiku na profilu LinkedIn jednego z deweloperów Naughty Dog zauważono informację o The Last of Us 2: Remastered, aczkolwiek wzmiankę o tej produkcji usunięto z profilu twórcy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Last of Us Part 2 trafi na PS5? W bazie Sony dostrzeżono informację o nowej wersji gry

 0