The Lord of the Rings: Gollum zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery gry

The Lord of the Rings: Gollum zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery gry

Daedalic Entertainment promuje The Lord of the Rings: Gollum na nowym zwiastunie przybliżając nam nieco historię tytułowego bohatera Gra ma zadebiutować za dwa miesiące.

The Lord of the Rings: Gollum zapowiedziano w 2019 roku ustalając pierwotną datę wydania na 2021 r. Jak wiemy, z tych planów nic nie wyszło, natomiast gra wymagała dodatkowego czasu trwającego dwa lata, jednak teraz nie powinno być już opóźnienia. W maju zeszłego roku ogłoszono, że The Lord of the Rings: Gollum trafi do sprzedaży 1 września, lecz w lipcu przyznano, że z premierą trzeba się wstrzymać i w zasadzie od tamtej pory nie znaliśmy konkretów. Gra ma nowy termin premiery i powinna pojawić się 25 maja na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja będzie posiadała polską wersję z napisami, bez dubbingu. Miejmy nadzieję, iż nie dojdzie do następnego opóźnienia.  Daedalic Entertainment opublikowało zwiastun fabularny.

The Lord of the Rings: Gollum ma zadebiutować na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox 25 maja 2023 roku.

Najnowszy materiał ukazuje historię i postać głównego bohatera, byłego właściciela Pierścienia, który dostał obsesji na jego punkcie i chciał go znów za wszelką cenę zdobyć, ale jak to się skończyło wyjaśniają doskonale książki i filmy o przygodach Frodo Bagginsa. Po utracie swojego skarbu Gollum opuszcza Góry Mglistei wyruszyć w niebezpieczną podróż, która prowadzi go z lochów Barad-dur do królestwa leśnych elfów w Mrocznej Puszczy. Aby przetrwać niebezpieczną podróż, Gollum użyje sprytu, skradania się i umiejętności wspinaczki. Będzie też musiał poradzić sobie ze Smeagolem. Podczas podróży spotkamy postacie znane z uniwersum.

Zwiastun zdradza, że ważną rolę w tej opowieści odegra Gandalf i tajemniczy Mroczny Emisariusz. Generalnie na Golluma polują wszyscy ze względu na wiedzę, jaką posiada o Pierścieniu. Gra jest prequelem wydarzeń z książek i nie nawiązuje do nich bezpośrednio, a opowiada o wydarzeniach z przeszłości. Oprawa graficzna nie imponuje jakoś szczególnie, a stylistycznie nawiązuje do poprzednich przygodowych produkcji studia. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Lord of the Rings: Gollum zaprezentowany na zwiastunie. Znamy datę premiery gry

 0