Thermaltake Toughpower SFX Gold TT Premium Edition - mocne i ciche zasilacze SFX do mini-PC i HTPC

Thermaltake Toughpower SFX Gold TT Premium Edition - mocne i ciche zasilacze SFX do mini-PC i HTPC

Firma Thermaltake ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej serii zasilaczy Toughpower SFX Gold TT Premium Edition w wersjach o mocy 450 W / 550 W / 650 W. Nowa seria to ulepszona wersja poprzednich zasilaczy SFX, zapewniająca użytkownikom bardziej stabilne i niezawodne środowisko pracy. Zasilacze z serii Toughpower SFX mają 125 mm szerokości, 100 mm głębokości i 63,5 mm wysokości, co sprawia, że są idealne do kompaktowych zestawów PC oraz komputerów HTPC, które pełnią rolę kina domowego. Nowy zasilacze Toughpower SFX są również wyposażone we wspornik / adapter SFX do ATX, który zapewnia użytkownikom więcej opcji wyboru idealnej dla siebie obudowy. 

Toughpower SFX Gold TT Premium Edition w wersjach o mocy 450 W / 550 W / 650 W to ulepszona seria zasilaczy do kompaktowych zestawów PC, również tych z obudowami ATX.

Zasilacze Toughpower SFX posiadają wysokiej jakości japońskie kondensatory, co poprawia trwałość i zapewnia wysoką stabilność. Oprócz tego zasilacze są wyposażone w 90-milimetrowy wentylator z łożyskiem hydraulicznym, który zapewnia lepszą wydajność i przepływ większej ilości powietrza, w porównaniu z poprzednią serią Thermaltake SFX z wentylatorami 82 mm. Zasilacze pracują w trybie półpasywnym, włączając wentylator dopiero pod obciążeniem.

Co więcej, istnieją dwie główne cechy, których nie można pominąć w przypadku nowej serii: po pierwsze, wszystkie tętnienia są niższe niż 30 mV na + 12V, + 5V lub +3,3 w całym zakresie od 0% do 100% obciążenia, aby zapewnić stabilniejszą pracę. Po drugie, aby zapewnić najwyższą wydajność, regulacja napięcia jest ustawiona na nie więcej niż ± 2% dla głównych linii i jest bardziej rygorystyczna niż standard Intela wynoszący ± 5%. Cała seria posiada certyfikat 80 Plus Gold i jest objęta 7-letnią gwarancją producenta. Cen niestety jeszcze nie ujawniono.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake Toughpower SFX Gold TT Premium Edition - mocne i ciche zasilacze SFX do mini-PC i HTPC

 0