TP-Link Archer C6 V3 - popularny router w nowej odsłonie

TP-Link Archer C6 V3 - popularny router w nowej odsłonie

W październiku TP-Link wprowadza do oferty nową, trzecią już wydanie routera Archer C6, który obsłuży wysokie prędkości sieci, pozwalając wykorzystać potencjał posiadanego łącza.

Archer C6 od TP-Link w ciągu trzech lat, które minęły od jego premiery trafił do blisko pół miliona klientów. Odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentów producent podjął decyzję o odświeżeniu konstrukcji, wprowadzając do swojej oferty router Archer C6 w wersji sprzętowej V3. TP-Link Archer C6 V3 oferuje przepustowość do 1200 Mb/s w dwóch pasmach transmisji (do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 300 Mb/s w 2.4 GHz). Charakteryzuje się m.in. wysoką przepustowością sieci bezprzewodowej oraz obsługą technologii MU-MIMO 2x2, która umożliwia łączenie się z dwoma urządzeniami jednocześnie.

TP-Link Archer C6 V3 oferuje przepustowość do 1200 Mb/s w dwóch pasmach transmisji (do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 300 Mb/s w 2.4 GHz).

TP-Link Archer C6 V3 - popularny router w nowej odsłonie

Poza zmienioną obudową router zyskał także nowe funkcjonalności np. obsługę szyfrowania WPA3 oraz wsparcie dla takich technologii jak Beamforming i Airtime Fairness. Trzecia wersja sprzętowa routera Archer C6 wyposażona została w cztery anteny zapewniające duży zasięg. Urządzenie posiada także jeden gigabitowy port WAN oraz cztery gigabitowe porty LAN. Archer C6 V3 obsługuje technologię OneMesh, która łączy urządzenia z routerem lub wzmacniaczem sieci bezprzewodowej.

Urządzenia tworzące sieć OneMesh współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Dzięki interfejsowi graficznemu oraz aplikacji mobilnej Tether, dostępnej na urządzenia z systemami Android lub iOS, konfiguracja i obsługa Archera C6 V3 przebiega bezproblemowo.Router Archer C6 V3 jest dostępny w sprzedaży i posiada 36-miesięczną gwarancję. Jego koszt to ok. 150 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Archer C6 V3 - popularny router w nowej odsłonie

 0