TP-Link TL-WPA7510 KIT – zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000

TP-Link TL-WPA7510 KIT – zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000

TP-Link TL-WPA7510 KIT jest zestawem gigabitowych transmiterów sieciowych z punktem dostępowym, który sprawdzi się w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach z grubymi ścianami. TL-WPA7510 KIT działa ze standardem HomePlug AV2, co zapewnia stabilny transfer danych z prędkością sięgającą nawet do 1000 Mb/s. Urządzenie eliminuje zakłócenia sieci, przez co jest odpowiednie dla osób, które potrzebują przesłać dużą ilość plików. Dodatkowo, dzięki technologii Wi-Fi 802.11ac istnieje możliwość utworzenia dwupasmowej sieci bezprzewodowej (300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 433 Mb/s w paśmie 5 GHz) docierającej do wszystkich pomieszczeń w domu. Ponadto TL-WPA7510 KIT posiada gigabitowy port Ethernet w pełni wykorzystujący potencjał sprzętów przewodowych. Transmitery wyposażono w funkcję Plug and Play umożliwiającą natychmiastową konfigurację internetu i korzystanie z szybkich oraz płynnych połączeń przewodowych, a także bezprzewodowych już w kilka minut po włączeniu urządzenia.

TP-Link TL-WPA7510 KIT jest zestawem gigabitowych transmiterów sieciowych z punktem dostępowym, który sprawdzi się w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach z grubymi ścianami.

TP-Link TL-WPA7510 KIT – zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000

Wystarczy podłączyć TL-PA7010 do swojego routera, a następnie TL-WPA7510 w pomieszczeniu, w którym chcemy mieć dostęp do sieci. Na urządzeniach znajduje się również przycisk Wi-Fi Clone, dzięki któremu zyskujemy opcję skopiowania nazwy oraz hasła sieci bezprzewodowej routera w kilka sekund. Ponadto, wszystkie zmiany wprowadzone do ustawień zostaną automatycznie zaktualizowane w innych urządzeniach podłączonych do sieci. Równie istotna jest funkcja zarządzania siecią bezprzewodową PLC z pomocą aplikacji tpPLC na smartfonie (posiadającym system iOS lub Android) lub poprzez nowe narzędzie tpPLC, które można pobrać na komputer. Więcej informacji na temat TL-WPA7510 KIT dostępnych jest na stronie internetowej. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Co ważne to nie jedyna interesująca w ostatnim czasie propozycja od TP-Linka.

TP-Link TL-WPA7510 KIT – zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000

Warto wspomnieć tu np. o RE190 z obsługą technologii OneMesh dla osób mających w domu lub biurze problemy z zasięgiem sieci Wi-Fi. Według producenta wzmacniacz skutecznie eliminuje martwe strefy zapewniając stabilne, jak również płynne połączenie Wi-Fi w miejscach, gdzie do tej pory nie było ono dostępne. Sprzęt pracuje w standardzie 802.11ac (Wi-Fi 5) proponując użytkownikom do 733 Mb/s w dwóch pasmach: do 433 Mb/s w paśmie 5 Ghz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2.4 Ghz. Wzmacniacz jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 100 złotych brutto, produkt objęty jest 36- miesięczną gwarancją.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link TL-WPA7510 KIT – zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000

 0