TP-Link VIGI C340S – Nocna wizja ColorPro w kamerze typu bullet

TP-Link VIGI C340S – Nocna wizja ColorPro w kamerze typu bullet

VIGI C340S to najnowsza kamera TP-Link, która znajdzie zastosowanie zarówno w mniejszych domach, jak i średniej wielkości firmach.

VIGI C340S to zewnętrzna kamera sieciowa typu bullet z klasą szczelności IP67 odporna na warunki atmosferyczne. Urządzenie posiada obiektyw 4 Mpix, a także może być zasilane dwoma różnymi metodami: za pomocą technologii PoE, umożliwiającej przesyłanie danych i zasilania jednym przewodem Ethernet, lub przy użyciu klasycznego zasilacza 12 V DC.

VIGI C340S to zewnętrzna kamera sieciowa typu bullet z klasą szczelności IP67 odporna na warunki atmosferyczne.

TP-Link VIGI C340S – Nocna wizja ColorPro w kamerze typu bullet

Kamera oferuje technologię Nocnej Wizji VIGI ColorPro polegającą na rejestrowaniu obrazu w żywych kolorach nawet w warunkach kiepskiego oświetlenia. Jest to realne dzięki zastosowaniu matrycy o czułości 0,0005lux. VIGI C340S nie wymaga więc dodatkowego oświetlenia IR czy reflektorowego.

Dodatkowo kamera wykorzystuje standard H.265+, co przekłada się na efektywne zarządzanie danymi i oszczędność miejsca podczas przechowywania informacji. Ponadto nagrania ze sprzętu mogą być rejestrowane na rejestratorze sieciowym NVR, a także na karcie microSD.

Kamera ma wbudowany alarm dźwiękowy i świetlny, który powinien odstraszyć intruzów. Z kolei wbudowane w kamerę mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkową transmisję audio, pozwalając na interakcję w czasie rzeczywistym.

Warto też wspomnieć, że model ten wyposażono w technologię sztucznej inteligencji, której rolą jest wykrywanie obecności osób na podstawie ruchu, wyłowionego w obszarze ustalonych granic, czy nawet próby sabotażu kamery.

Urządzeniem sterujemy za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej na Androidzie oraz iOS, aczkolwiek da radę również kontrolę z poziomu dedykowanego oprogramowania przeznaczonego dla komputerów oraz rejestratorów NVR.

Wszystkie urządzenia z serii TP-Link VIGI są zgodne ze standardem ONVIF, dzięki czemu współpracują z kamerami i rejestratorami różnych producentów oraz umożliwiają stworzenie kompleksowego systemu monitoringu.

Urządzenie objęto 3-letnią gwarancją. Dostępne jest już w sprzedaży w cenie około 670 złotych brutto.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link VIGI C340S – Nocna wizja ColorPro w kamerze typu bullet

 0