Twórcy gier Batman: Arkham pracują nad następnym projektem; nie planują patcha PS4 Pro do Arkham Knight

Twórcy gier Batman: Arkham pracują nad następnym projektem; nie planują patcha PS4 Pro do Arkham Knight

Londyńskie studio Rocksteady znane z serii Batman: Arkham jest obecnie mocno zaangażowane w następny tytuł, ale nie podzielą się na jego temat żadnymi szczegółami w najbliższej przyszłości. Nie mają także w planach stworzenia patcha do Batman: Arkham Knight wykorzystującego w pełni moc Playstation 4 Pro.

Tymi wieściami podzielił się ostatnio współzałożyciel i dyrektor kreatywny Rocksteady, Sefton Hill, na łamach forum Reddit. Dwa najnowsze tytuły z serii Batman - Return to Arkham (remaster Arkham Asylum i City) a także Arkham VR doczekały się aktualizacji specjalnie przygotowanych pod PS4 Pro.

Hill zaznaczył, że nie są to na pewno wieści, na jakie czekali fani, ale uznał też, że najważniejsze jest być szczerym. Z drugiej strony dodał także, że studio bardzo pieczołowicie pracuje nad następnym tytułem, ale nie podzieli się zbyt prędko informacjami na ten temat. Dyrektor kreatywny londyńskiego studia pragnie mocno zaangażować fanów, aby pomogli developerowi podjąć decyzję, jakie podjąć dalej kroki.

Na ten moment o nadchodzącej grze Rocksteady wiadomo jedynie tyle, że nie będzie to Batman i najprawdopodobniej wykorzystanym przez Anglików silnikiem będzie Unreal Engine 4.

Twórcy Batman: Arkham pracują nad następną grą - nie planują patcha PS4 Pro do Arkham Knight

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy gier Batman: Arkham pracują nad następnym projektem; nie planują patcha PS4 Pro do Arkham Knight

 0