Ubisoft ponownie rozdaje Watch_Dogs, World in Conflict i AC IV: Black Flag

Ubisoft ponownie rozdaje Watch_Dogs, World in Conflict i AC IV: Black Flag

W ostatnim czasie gracze tak często obdarowywani są darmowymi tytułami, że w gąszczu promocji dość łatwo było przeoczyć niektóre z nich.

Tym samym jeżeli umknęło Wam, że w ostatnim tygodniach Ubisoft rozdawał naprawdę ciekawe darmowe gry, to francuska firma postanowiła, że da nam kolejną szansę na ich odebranie. Mowa tu o produkcjach Watch_Dogs, World in Conflict oraz Assassin’s Creed IV Black Flag i jeśli nie chcecie przegapić promocji tym razem, to radzimy się pospieszyć z odbiorem tych tytułów, ponieważ akcja jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do 23 grudnia. By tego dokonać, trzeba udać się na platformę UPLAY, zalogować na swoje konto (ewentualnie takowe najpierw utworzyć) i odebrać interesującą nas grę udając się pod jeden z następujących adresów: Watch_Dogs, World in Conflict: Complete Edition lub Assassin’s Creed IV Black Flag.

Najnowsza promocja Ubisoftu to ukłon w stronę spóźnialskich graczy, którzy nie zdążyli odebrać swojej kopii ostatnim razem

Oferta jest ważna do najbliższej soboty do godziny 11:00 i w odróżnieniu od darmowych weekendów, które Ubosoft często wykorzystuje do promocji swoich gier, tym razem otrzymujemy kopię gry na zawsze i możemy ją ograć, kiedy tylko nam się podoba, a że w Święta przeważnie mamy więcej czasu, to dobrze się składa. Samych gier raczej nie trzeba przedstawiać, ponieważ Watch_Dogs to gra akcji z otwartym światem, która stanowić ma odpowiedź Ubisoftu na GTA, Assassin’s Creed IV Black Flag to z kolei jedna z najlepszych odsłon uznanej serii, która tym razem stawia na piracki klimat i w dużej mierze koncentruje się na bitwach morskich, a World in Conflict to strategia czasu rzeczywistego, która debiutowała w 2007 roku i przedstawia alternatywną historię z III wojną światową w tle.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft ponownie rozdaje Watch_Dogs, World in Conflict i AC IV: Black Flag

 0