Ubisoft próbuje przekonać pracowników do swoich racji i rozdaje im... NFT

Ubisoft próbuje przekonać pracowników do swoich racji i rozdaje im... NFT

Ubisoft jest jedną z form, które opierają się naciskom graczy i pracowników, coraz bardziej wchodząc w biznes NFT. Firma próbuje przekonać pracowników do swoich racji, przekupując ich darmowymi... NFT.

Ubisoft jest mocno krytykowany za wprowadzenie NFT, upór z jakim dążą do realizacji swoich założeń i prób przekonywania o swojej słuszności wszystkich dookoła. Negatywny odbiór pochodzi jednak nie tylko ze strony samych graczy, ale również i samych pracowników Ubisoftu, którzy są równie zaskoczeni uporem wydawcy, by być częścią rynku NFT. Chcąc zjednać sobie poirytowanych pracowników, wydawca rozpoczął teraz wręczanie swoim pracownikom darmowych tokenów NFT z gry Ghost Recon Breakpoint

Jak przekonać niechętnych do NFT? Z pewnością darmowe próbki są tu idealnym pomysłem...

Informacja ta pojawiła się po wewnętrznych warsztatach w Ubisoft, podczas których zespół odpowiedzialny za NFT miał na celu odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników. Pod koniec warsztatów pracownikom zaoferowano pamiątkowy NFT z okazji 20-lecia Ghost Recon. NFT, o którym mowa, to wirtualny kapelusz z logo Ghost Recon 20th Anniversary z przodu.

Jest to dość zaskakujący obrót wydarzeń i zaskoczeni byli również sami pracownicy firmy. NFT zostaną przekazane pracownikom, którzy poproszą o swój egzemplarz w marcu, za pośrednictwem platformy Quartz. Jest to kolejny sposób na przekonanie do swoich racji, bo w końcu jak stwierdził Nicolasa Pouarda z działu Ubisoft NFT, tokeny będą "korzystne" dla graczy, a przeciwnicy tego rozwiązania "po prostu tego nie rozumieją".

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft próbuje przekonać pracowników do swoich racji i rozdaje im... NFT

 0