Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict i Assassin\'s Creed: Black Flag

Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict i Assassin\'s Creed: Black Flag

Po tym jak w listopadzie Ubisoft uraczył nas darmowym Watch Dogs, tym razem wydawca postanowił zrobić graczom świąteczny prezent i zdecydował się na rozdanie w tym miesiącu dwóch ciekawych gier (choć może na tym się nie skończy).

Pierwsza z nich to World in Conflict, czyli strategia czasu rzeczywistego z 2007 roku, za którą stoi studio Massive Entertainment (to zasłynęło w ostatnim czasie grą The Division, a wcześniej Far Cry 3, więc mówimy o naprawdę utalentowanej ekipie). Jest to oryginalna produkcja, której akcja rozgrywa się w alternatywnej przeszłości, kiedy to w 1989 roku na świecie wybucha III wojna światowa. Każdy zainteresowany może pobrać World in Conflict Complete Edition zupełnie  za darmo z platformy Uplay przez kolejne 6 dni, do 11 grudnia (11:00). Kompletna edycja zawiera oczywiście podstawkę, ale także rozszerzenie Soviet Assault, które pozwala nam rozegrać wojnę z perspektywy sowietów. Po darmowy upominek trzeba zgłosić się pod TYM adresem.

Choć prezenty Ubisoft nie należą do najświeższych, to jednak to dwa bardzo dobre tytuły, a co najważniejsze w tym przypadku, w pełni darmowe

Jeśli zaś zainteresowani jesteście trybami sieciowymi, to co prawda Ubisoft zamknął serwery dla tej gry w 2015 roku, ale fani stworzyli alternatywne (TUTAJ), które przywracają funkcje multiplayer w tej produkcji. Jest to doskonała okazja by zapoznać się z tym tytułem (i to bez żadnych opłat), tym bardziej, że gra nie jest już dostępna w sklepie Steam, ani nawet Ubisoftu i obecnie kupić można ją już tylko w polskim GOG, gdzie wyceniona jest na 35,79 PLN. To jednak nie koniec atrakcji, jakie Ubisoft przygotował dla pecetowców, ponieważ firma rozdawać będzie za darmo także Assassin's Creed: Black Flag, które dostępne będzie w promocji pomiędzy 12 a 18 grudnia. Niewykluczone zaś, że Francuzi przygotowują dodatkowe atrakcje na kolejne tygodnie grudnia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict i Assassin\'s Creed: Black Flag

 0