Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. CD Projekt RED prezentuje grę na zwiastunie

Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. CD Projekt RED prezentuje grę na zwiastunie

Zgodnie z oczekiwaniami CD Projekt RED przedstawił na Xbox Games Showcase gameplay z dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077, a także ujawnił jego datę premiery. Szykuje się hit?

CD Projekt RED ujawnił datę premiery dodatku do Cyberpunka 2077

Phantom Liberty, czyli pierwsze i jedyne fabularne rozszerzenie do Cyberpunka 2077 zostało pokazane na Xbox Games Showcase. Po słowie wstępu od Keanu Reevesa przeszliśmy do sedna, zwiastuna z fragmentami rozgrywki DLC wprowadzającego nas do kontynuacji historii V i jej problemów z podstawki. Jak wynika z trailera, pojawiła się nadzieja, żeby wyeliminować śmiertelny problem trapiący główną postać, lecz, by tego dokonać musimy udać się do nowej i równie niebezpiecznej dzielnicy miasta Night City będącej główną lokacją Phantom Liberty i związanych z nim wydarzeń.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutuje 26 września 2023 roku. DLC kosztuje 99,99 zł na PC i 134 złote na konsolach.

Materiał robi dobre wrażenie, a przy okazji ujawnia nowego ogromnego robota, z którym zapewne się zmierzymy. No i najważniejsze - data wydania. Dodatek zadebiutuje 26 września 2023 roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Old-geny (PS4, Xbox One) zostały pominięte ze względu na ogromne kłopoty i błędy, jakie miała podstawowa wersja Cyberpunka 2077. Niestety CD Projekt na materiale nie zdradził ceny rozszerzenia, które oczywiście będzie płatne. Od czego są jednak platformy z grami?

Znamy cenę Phantom Liberty

GOG zaliczył solidną wpadkę lub sonduje reakcję społeczności na cenę Phantom Liberty, tego tak naprawdę nie wiemy. Dodatek w przypadku edycji PC miał kosztować 29,99 euro, co w przeliczeniu daje około 135 złotych.

Teraz jednak udostępniono kartę dodatku na Steam, za który zapłacimy jeszcze mniej niż sądzono, bo 99,99 złotych. Edycję konsolową wyceniono na 134 zł. Z jednej strony dla części osób to dużo, z drugiej strony żyjemy w czasach gdy podstawki gier kosztują nawet po ponad 300 złotych. Dużo zależy też od tego, na ile godzin wystarczy fabuła rozszerzenia. Phantom Liberty z biegiem czasu zacznie tanieć. Cyberpunka 2077 znajdziemy na promocjach za 99 PLN.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. CD Projekt RED prezentuje grę na zwiastunie

 0