Ujawniono nową promocję na gry w Biedronce

Ujawniono nową promocję na gry w Biedronce

Ujawniono nową promocję na gry w Biedronce, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Już od 18 listopada w popularnej w Polsce sieci sklepów będziemy mieli okazję kupić wybrane tytuły w wersjach na konsole i PC w trzech wariantach cenowych - 39,99 złotych, 59,90 zł oraz 79,90 zł. Z propozycji za 39,99 złotych warto wymienić Symmetry (PlayStation 4), Project CARS (Xbox One), Overcooked 2 (PC) czy Euro Truck Simulator 2: Vive la France! (PC). Za 59,90 złotych kupimy Soulcalibur VI (PlayStation 4), Rayman Legends (PlayStation 4), Yoku's Island Express (PlayStation 4) i Project CARS 2 (Xbox One). Natomiast najdroższa propozycja obejmuje Assassin's Creed Origins (PlayStation 4), Destiny 2: Forsaken (PlayStation 4), Fallout 76 (PlayStation 4), The Crew 2 (PlayStation 4) oraz Far Cry 5 (Xbox One).

Od 18 listopada w Biedronce startuje nowa promocja na gry.

Ujawniono nową promocję na gry w Biedronce

Jak więc widzimy klienci będą mieli w czym wybierać i chociaż niektórym ceny kilku gier mogą wydać się nieco zawyżone, to bez wątpienia znajdziemy tutaj coś dla siebie. Jednocześnie należy zaznaczyć, że nie wszystkie z wymienionych wyżej tytułów zostaną udostępnione w dosłownie każdym oddziale Biedronki. Dodatkowo produkty mogą zostać dość szybko wykupione. Co ciekawe nie jest to jedyna interesująca oferta sklepu. Od 12 listopada kupując jedną z gier Kholat, Symmetry, Husk lub Rig'n'Roll: Tirowiec za 29,99 złotych otrzymamy całkowicie za darmo koszulkę z motywem związanym z daną produkcją.

Jeśli jednak nie jesteście przekonani do tradycyjnych zakupów, to swoją promocję z okazji przypadającego jutro Święta Niepodległości ogłosiła platforma GOG. W ramach „Made in Poland” w specjalnie obniżonej cenie nabędziemy przeszło 120 produktów, z czego na liście nie mogło zabraknąć oczywiście stałego bywalca wyprzedaży we wspomnianym sklepie, czyli Wiedźmina 3: Dziki Gon w najlepszym wydaniu "Gry Roku" ze wszystkimi wydanymi rozszerzeniami. Oprócz tego kupić możemy m.in. Ancestors Legacy (-66%), serię Call of Juarez (-75%), Dying Light: The Following - Enhanced Edition (-70%) bądź House Flipper (-35%).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono nową promocję na gry w Biedronce

 0