[Aktualizacja] Uncharted - wyciekł zwiastun filmowej adaptacji. Wygląda jak... Uncharted 3

[Aktualizacja] Uncharted - wyciekł zwiastun filmowej adaptacji. Wygląda jak... Uncharted 3

Aktualizacja:

Chwilę po tym, jak przygotowaliśmy wiadomość o wycieku, Sony opublikowało pełną wersję zwiastuna.

Oryginalna wiadomość:

Sony przygotowuje się do oficjalnej prezentacji zwiastuna filmowego "Uncharted", a do sieci trafił już jego 41-sekundowy urywek.

Choć to tylko 40 sekund, a jakość materiału jest bardzo słaba, to pierwsza okazja, aby zobaczyć filmowego Nathana Drake'a w akcji. Gracze od razu zwrócili uwagę, że zwiastun (a raczej jego fragment) przypomina do złudzenia trzecią część serii gier wideo. W filmie - podobnie jak w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - główny bohater wspina się po bagażach, które wraz z nim wypadły z lecącego samolotu. W materiale przez krótką chwilę oglądamy też najlepszego kumpla Nathana, Victora "Sully'ego" Sullivana.

Po sieci krąży 41-sekundowy fragment zwiastuna filmu na podstawie serii gier "Uncharted". Niedługo powinniśmy zobaczyć go w pełnym wymiarze i w lepszej jakości. Sony przygotowuje się do oficjalnej prezentacji.

"Uncharted" to oryginalna produkcja Sony, której reżyserem jest Ruben Fleischer ("Venom", "Zombieland"). W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda i Marka Wahlberga, którzy wcielą się kolejno w Drake'a i Sullivana. Ponadto w filmie wystąpią Antonio Banderas, Tati Gabrielle czy Sophia Ali. Fabuła opowie o wyprawie dwójki bohaterów oraz dziennikarki Eleny Fisher na poszukiwania El Dorado. Premierę "Uncharted" zaplanowano na 10 lutego 2022 roku.

Jeszcze nie wiadomo, czy filmowe "Uncharted" trafi do kin. Sony niedawno podpisało umowę z platformą Netflix, na mocy której produkcja trafi być może pod strzechy. Możemy być natomiast pewni, że Japończycy mają w planach kolejne adaptacje gier wideo znanych z PlayStation 4 i PlayStation 5. Aktualnie trwają prace nad "The Last of Us", a w przyszłości niemal na pewno usłyszymy o "Ghost of Tsushima". Krążą też plotki o filmach na podstawie serii Twisted Metal i Sly Cooper.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: [Aktualizacja] Uncharted - wyciekł zwiastun filmowej adaptacji. Wygląda jak... Uncharted 3

 0