Ustanowiono nowy rekord wyeliminowanych graczy w Call of Duty: Warzone

Ustanowiono nowy rekord wyeliminowanych graczy w Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone zadebiutował w zeszłym roku i nadal cieszy się dużą popularnością. Gra oferuje możliwość grania w kilkuosobowych zespołach i jednemu z nich udało się pobić dotychczasowy rekord w ilości zabitych przeciwników w jednym meczu. Drużyna prowadzona przez 21-letniego amerykańskiego streamera Aydana "Aydana" Conrada, dokonała niesamowitej rzeczy likwidując 162 graczy i co warto zaznaczyć część z nich usunęli z wirtualnego pola bitwy kilkukrotnie, ponieważ na start w rozgrywce bierze udział maksymalnie 150 użytkowników. Ekipa pobiła zarazem wcześniejszy rekord, który wynosił 143 likwidacji w jednym spotkaniu. Należy zaznaczyć, że Aydan korzystał ze skórki Roze, która według społeczności Call of Duty daje właścicielowi nieuczciwą przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Skin jest bowiem czarny w efekcie nie widać go w ciemnych miejscach.

Drużyna prowadzona przez 21-letniego amerykańskiego streamera Warzone Aydana "Aydana" Conrada, osiągnęła zdumiewający wyczyn likwidując 162 graczy w jednym meczu.

Co ciekawe Aydan w pewnym momencie trafił do Gułagu, by następnie zostać wykupionym przez kolegów, kończąc zabawę z 47 zabójstwami na koncie. Jest on jednocześnie dość pewny siebie twierdząc, że poprzeczka nie zostanie ustawiona jeszcze wyżej, ale nigdy nic nie wiadomo, istnieje szansa, iż jakaś drużyna wykręci lepsze statystyki. Inny problem trapiący battle royala to cheaterzy, którzy są okresowo masowo eliminowani przez deweloperów. W ubiegłym miesiącu administracja zbanowała aż 60 tysięcy kont korzystających z zakazanego oprogramowania. Chociaż nie zdradzono, o jaki konkretnie program chodzi to spekuluje się o narzędziu EngineOwning.

Call of Duty: Warzone jest regularnie rozwijany przez twórców. Niedawne przecieki wskazują na nowy tryb sandbox, o którym wzmiankę umieszczono w plikach produkcji. Znalazłyby się w nim bezpieczne strefy, wyścigi, tryb competive z przejmowaniem punktów oraz aktywność związana z helikopterami. Ma to być opcja dedykowana bezpośrednio z Warzone, a nie serii Call of Duty. Tymczasem 25 lutego wystartował drugi sezon w Black Ops Cold War oraz Warzone wnoszący szereg atrakcji m.in. nowe bronie, czterech operatorów czy mapy. Na tym zapewne nie koniec planów i za jakiś czas usłyszymy o kolejnych nowościach zmierzających do obu tytułów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ustanowiono nowy rekord wyeliminowanych graczy w Call of Duty: Warzone

 0