Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020 za darmo na Epic Games Store

Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020 za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store zgodnie z zapowiedzią udostępnił grę Stick It To The Man!, ale jednocześnie sklep sprawił swoim użytkownikom niespodziankę dodając do tego Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020. Wszystkie pozycje będą dostępne bezpłatnie do 24 września do godziny 17:00, kiedy to pakiet zostanie zastąpiony następną propozycją. Jeśli chodzi o Watch Dogs 2, to gra zadebiutowała cztery lata temu, ale dzięki akcji Epic można sobie przypomnieć hakerskie uniwersum Ubisoftu przed nadejściem Watch Dogs: Legion, który ma swoją premierę 29 października. Drugi epizod mocno odchodzi od ciężkiego, ponurego klimatu zaserwowanego przez jedynkę, który nie wszystkim przypadł do gustu. Tym razem trafiamy do San Francisco kierując poczynaniami Marcusa Hollowaya, członka grupy hakerskiej o nazwie Dedsec. Ich nadrzędnym celem jest pokonanie niezwykle wpływowego Centralnego Systemu Operacyjnego (ctOS).

Epic Games Store udostępnił bezpłatnie gry Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020 do 24 września.

Nie brakuje luźniejszych misji, a także otwartego świata czy zaawansowanego systemu hakowania znanego z poprzedniki, którego pod pewnymi względami usprawniono. Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Watch Dogs 2 był oferowany gratis w sklepie Uplay. Football Managera raczej nikomu przedstawiać nie trzeba i tak Epic Games Store udostępnił za darmo edycję z ubiegłego roku. FM 2020 oferuje 2500 klubów z 50 krajów, w których możemy zależnie od wyboru zatrudnić się jako szkoleniowiec. Mając konkretną wizję tego jak drużyna ma funkcjonować musimy m.in. współpracować z zarządem klubu wyznaczając cele na konkretny sezon. Ścieżka czasu gry to natomiast nowy sposób na wyznaczenie roli gracza w ekipie. Określamy obecny i przyszły czas gry na przestrzeni kontraktu wytyczając drogę od popychadła do gwiazdora. Pewnych ulepszeń doczekała się także oprawa graficzna w tym nowe sylwetki piłkarzy czy menedżerów.

Już od 24 września do 1 października użytkownicy Epic Games Store przypiszą do kont grę RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition. W tym przypadku mamy do czynienia z edycją kompletną tytułu pierwotnie wydanego w 2004 roku. Do naszej dyspozycji oddano 300 rollercoasterów, 500 elementów dekoracyjnych czy 60 sklepów i punktów usługowych. Nowa edycja doczekała się różnych zmian jako choćby obsługi wysokiej rozdzielczości oraz implementacji dwóch rozszerzeń: Soaked! i Wild!. Odświeżono też samą warstwę graficzną tak, żeby była przystępniejsza dla współczesnego odbiorcy. Nie zmieniła się za to zasada zabawy, czyli konieczność stworzenia parku rozrywki, który stanie się niezwykle dochodowym oraz cieszącym się ogromną popularnością interesem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020 za darmo na Epic Games Store

 0