Watch Dogs: Legion z nowymi wymaganiami. Na maksymalnych ustawieniach potrzeba GeForce RTX 3080

Watch Dogs: Legion z nowymi wymaganiami. Na maksymalnych ustawieniach potrzeba GeForce RTX 3080

Watch Dogs: Legion po długim, przeszło półrocznym opóźnieniu, zadebiutuje na rynku już 29 października i bez wątpienia jest to jedna z największych premier tej jesieni. Akcja gry rozgrywać będzie się w nieodległej przyszłości w Londynie rządzonym przez autorytarny rząd, gdzie wolności obywatelskie są mocno ograniczone. My oczywiście będzie walczyć z władzą, rekrutując do tego celu nowych agentów ruchu oporu. Tytuł ten stanowić ma pokaz możliwości graficznych na PC i już na premierę wspierać będzie takie technologie jak ray tracing czy DLSS od NVIDII. Właśnie doczekaliśmy się ujawnienia nowych wymagań sprzętowych pecetowej wersji Watch Dogs: Legion i okazuje się, że jeśli będzie chcieli wycisnąć z tego tytułu ostatnie soki, to potrzebować będziemy naprawdę potężnego sprzętu, włącznie z najnowszym flagowym GPU od NVIDII (i to zarówno z włączonym, jak i wyłączonym pakietem RTX).

Właśnie doczekaliśmy się ujawnienia nowych wymagań sprzętowych pecetowej wersji Watch Dogs: Legion...

Watch Dogs: Legion z nowymi wymaganiami. Na maksymalnych ustawieniach wymagany GeForce RTX 3080

Twórcy podają, że rozgrywka na najwyższych ustawieniach Ultra w rozdzielczości 4K wymagać będzie od nas procesora Core i7-9700K lub Ryzen 7 3700X oraz karty graficznej GeForce RTX 3080 lub ewentualnie GeForce RTX 2080 Ti (plus 16 GB pamięci RAM w dwukanałowej konfiguracji i 45 GB na dane + 20 GB na pakiet tekstur w wysokiej rozdzielczości). Decydując się na ray tracing potrzebować będziemy bardzo podobnego peceta, o ile jednocześnie włączymy technologię DLSS (bez niej zapewne potrzeba już będzie RTx 3090) Musimy się jednak liczyć z koniecznością posiadania mocniejszego procesora Intela, czyli Core i9-9900K (co ciekawe dla platform na AMD pozostaje ten sam Ryzen 7 3700X), a jeśli chodzi o grafikę, to wystarczający okazuje się już GeForce RTX 3080. Na powyższym zestawieniu możecie zobaczyć jak wyglądają ustawienia dla poszczególnych ustawień graficznych. Warto też dodać, że technologia ray tracingu także będzie miała kilka poziomów ustawień. 

Watch Dogs: Legion będzie także grywalne w ramach streamingowej usługi GeForce NOW, czyli serwisu NVIDII opartego o chmurę. Co więcej, Zielona ekipa nawiązała współpracę z Ubisoftem w ramach integracji technik RTX i dlatego też każdy, kto zakupi (jeśli mu się uda) kartę graficzną GeForce RTX 3090 lub 3080, otrzyma cyfrową kopię gry Watch Dogs: Legion. Dodatkowo otrzymamy roczne członkostwo w ramach GeForce NOW Founder’s Membership, co pozwoli nam na granie w chmurze w wysokiej jakości, nawet jeśli nie posiadamy mocarnego PC.     

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs: Legion z nowymi wymaganiami. Na maksymalnych ustawieniach potrzeba GeForce RTX 3080

 0