Wersja próbna The Last of Us Part 1 dostępna dla posiadaczy PS Plus Premium

Wersja próbna The Last of Us Part 1 dostępna dla posiadaczy PS Plus Premium

Sony udostępniło The Last of Us Part 1 do przetestowania w PlayStation Plus Premium. Akcja związana jest z premierą dobrze ocenianego serialu bazującego na popularnej grze Naughty Dog.

Dla graczy, którzy nie grali jeszcze w The Last of Us Part 1 przygotowano darmową wersję próbną dostępną w PS Plus Premium. Nie mamy do czynienia z pełną wersją, a trialem pozwalającym grać bez żadnych ograniczeń w remake z PS5 przez dwie godziny. Potem, jeżeli gra nas zainteresuje będziemy musieli kupić pełnoprawną wersję i w takiej sytuacji postęp powinien zostać przeniesiony. Wydaje się, że dodanie wersji próbnej The Last of Us Part 1 zostało przygotowane tak, aby współgrało z niedawno wyemitowanym pierwszym odcinkiem telewizyjnej adaptacji HBO The Last of Us.

Sony udostępniło w PS Plus Premium wersję próbną The Last of Us Part 1.

The Last of Us Part 1 było zapowiadane jako wierna oryginalnej grze – która została wydana na PS3 w 2013 roku i zremasterowana na PS4 w następnym roku – z poprawkami w rozgrywce oraz sterowaniu. Sony niedawno potwierdziło, że pecetowe wydanie The Last of Us Part 1 zostanie wydane 3 marca 2023 r. na platformie Steam i Epic Games Store. Obecność wersji próbnej tytułu Naughty Dog jedynie w planie Premium nie powinno dziwić, bo właśnie najdroższy pakiet proponuje najlepsze korzyści w tym "dema" różnych gier takich jak Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human.

PS Plus Premium miesięcznie kosztuje 70 złotych, 3 miesiące 200 zł lub 12 miesięcy 480 złotych. Abonament oprócz wersji próbnych gier oferuje też dostęp do katalogu Ubisoft Classics, katalogu gier tak jak w przypadku innych opcji PS Plus, Share Play, specjalne rabaty, przestrzeń dyskową w chmurze, bezpłatne gry rozdawane co miesiąc czy zawartość na wyłączność. PS Plus Extra to koszt 58 złotych miesięcznie, 3 miesiące za 165 zł, 12 miesięcy za 400 zł. Podstawowy PS Plus Essential wyceniono na 37 zł za miesiąc, 3 miesiące za 100 zł, 12 miesięcy 240 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wersja próbna The Last of Us Part 1 dostępna dla posiadaczy PS Plus Premium

 0