Wesołych Świąt Bożego Narodzenia od całej ekipy ITHardware!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia od całej ekipy ITHardware!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, redakcja ITHardware.pl pragnie Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. My spędzimy ten czas w rodzinnym gronie i doładujemy siły na nadchodzący, 2022 rok. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziś wigilia Bożego Narodzenia. Z tej też okazji redakcja ITHardware.pl pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim dużo zdrowia, szczególnie w tym jakże trudnym, kończącym się powoli 2021 roku, gdzie pandemia nadal daje o sobie znać, dotykając naszych znajomych i rodzinę. Życzymy Wam także dużo tanich kart graficznych w sklepach (musiało się to tu pojawić!) i dużo radości. Spędźcie ten czas w rodzinnym gronie i odpocznijcie od codzienności. Dziękujemy Wam też, że byliście z nami. Dziękujemy, że doceniacie naszą pracę i że mogliśmy liczyć na konstruktywną krytykę pod naszymi tekstami. W 2022 roku możecie spodziewać się kilku zmian. Nie możemy zdradzać jeszcze szczegółów, ale właśnie dzięki Wam ITHardware stanie się jeszcze lepsze!

Zapraszamy Was też do wzięcia udziału w ostatnim już konkursie adwentowym, gdzie do wygrania jest monitor Acer Predator XB3 o wartości 3500 zł. Spraw sobie prezent, weź udział i wygraj!

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja ITHardware.pl

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia od całej ekipy ITHardware!

 0