Wiedźmin 3 wygląda obłędnie z tym modem uruchomionym na karcie GeForce RTX 4090

Wiedźmin 3 wygląda obłędnie z tym modem uruchomionym na karcie GeForce RTX 4090

Pomimo tego, że Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już blisko 8 lat na karku, to nadal jest jedną z najlepiej wyglądających gier z otwartym światem, jakie kiedykolwiek wydano. Dzięki aktualizacji nowej generacji i licznym upiększającym modom gra CD Projekt Red potrafi zachwycać. 

Nowa prezentacja, udostępniona na YouTube przez Digital Dreams, pokazuje, jak pięknie może wyglądać Wiedźmin 3 z maksymalnymi ustawieniami i wybranymi modami, w tym Benis Lighting Mod, który znacznie poprawia atmosferę gry. Polecamy obejrzeć poniższy film, by przekonać się, jak niesamowicie prezentuje się ten tytuł i aż trudno uwierzyć, że miał on swoją premierę w 2015 roku. 

Nowa prezentacja, udostępniona na YouTube przez Digital Dreams, pokazuje, jak pięknie może wyglądać Wiedźmin 3 z maksymalnymi ustawieniami i wybranymi modami.

Jak już informowaliśmy, od czasu premiery w zeszłym miesiącu wydano wiele modów do aktualizacji nowej generacji Wiedźmina 3. Mod przywracający HBAO+ dla wersji DirectX 11 został opublikowany w tym tygodniu, a wcześniej pojawiły się modyfikacje poprawiające wodę, aktualizujące DLSS 3 Frame Generation, optymalizujące ray tracing i nie tylko.

Nie da się ukryć, że next-genowa aktualizacja, wprowadzającą m.in. obsługę śledzenia promieni w czasie rzeczywistym (ray tracing), znacząco poprawiła urodę polskiej superprodukcji, ale jej premiera, mówiąc dość eufemistycznie, nie należała do najbardziej udanych. Wszystko za sprawą licznych problemów technicznych i ogromnych spadków wydajności, o których donosili gracze. Część osób nie kryła też rozczarowania poziomem wprowadzonych zmian, uznając je za kosmetyczne. Na szczęście CD Projekt Red regularnie łata najnowszą aktualizację, a mody takie jak Benis Lighting jeszcze poprawiają doznania wizualne. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3 wygląda obłędnie z tym modem uruchomionym na karcie GeForce RTX 4090

 0