Gratka dla fanów Wiedźmina - CD Projekt RED rozdaje prezenty z okazji WitcherCon

Gratka dla fanów Wiedźmina - CD Projekt RED rozdaje prezenty z okazji WitcherCon

Wygląda na to, że zapowiadane wydarzenie WitcherCon odbędzie się bez żadnych przeszkód. Z tej okazji CD Projekt RED przygotował także prawdziwą gratkę dla fanów Wiedźmina. W trakcie trwania eventu, będziecie mieli możliwość odebrania świetnych nagród.

Już dziś (tj. 9 lipca 2021 roku) odbędzie się wyczekiwane przez wielu ludzi na całym świecie wydarzenie WitcherCon. Jest to efekt współpracy polskiego studia CD Projekt Red oraz platformy streamingowej Netflix, na której zobaczyć mogliśmy pierwszy sezon pełnoprawnego serialu Wiedźmin w 2019 roku. Event podzielony został na dwie części i ma charakter transmisji na odległość, a więc każdy zainteresowany może wejść na główny kanał Youtube lub Twitch i za darmo obejrzeć całe wydarzenie. Pierwsza część wystartuje dziś o 19:00 czasu polskiego i dokładnie wtedy, na głównej stronie poświęconej marce Wiedźmin, znajdziecie panel, skąd odbierzecie upominki.

Prezenty mogą odebrać wszyscy zainteresowani, ponieważ są upominkami cyfrowymi. Twórcy rozdają za darmo trzy rzeczy. Pierwszą jest ebook, a właściwie dwa ebooki, wydane przez Dark Horse - jeden to komiks Wiedźmin. Dzieci Lisicy, a drugi kompedium o świecie gier Wiedźmin (oba ebooki dostępne są tylko w języku angielskim). Drugą rzeczą jest zapis z koncertu Video Game Show - Wiedźmin 3: Dziki Gon, a trzecią, karty do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana. W tym ostatnim znajdziemy cztery karty: W siną dal, Yennefer z Vengerbergu, Ciri oraz Vesemir: Mentor.

Jak zdobyć nagrody z okazji WitcherCon? Nic prostszego. Wystarczy, że zalogujesz się na omawianej stronie w trakcie trwania wydarzenia za pomocą konta GOG. Ebooki otrzymasz wklejając odpowiedni kod, który automatycznie zostanie wygenerowany po zalogowaniu – na podanego przez Ciebie maila otrzymasz instrukcje z dalszymi wytycznymi. Karty do Gwinta otrzymasz dokładnie w taki sam sposób, choć tu trzeba zaznaczyć, że jeśli grasz za pomocą platformy Steam lub na urządzeniu mobilnym, nadal musisz skorzystać ze swojego głównego konta GOG. Zapis koncertu natomiast zostanie automatycznie dodany do Twojej biblioteki, zaraz po zalogowaniu za pomocą konta GOG. Jeśli w Twojej bibliotece już masz omawiany koncert, otrzymasz na niego dodatkowy kod, tak żebyś mógł podzielić się nim z bliskimi. I jak? Podobają się Wam prezenty? Będziecie śledzić wydarzenia na WitcherCon? Piszcie w komentarzach.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gratka dla fanów Wiedźmina - CD Projekt RED rozdaje prezenty z okazji WitcherCon

 0