Wyciekła mapa z GTA 6? Jeśli to autentyk, zapowiada się powrót do Vice City

Wyciekła mapa z GTA 6? Jeśli to autentyk, zapowiada się powrót do Vice City

Rockstar póki co milczy w temacie Grand Theft Auto VI, ale w internecie co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia oraz plotki dotyczącej szóstej odsłony kultowej serii. W sieci robi właśnie furorę mapa, która rzekomo prezentuje obszar niezapowiedzianej jeszcze gry. Najpierw znalazła się forum 4 Chan, a następnie trafiła na Reddita. W prawym górnym narożniku (rzekomego) screena znajduje się Vice City, natomiast pozostała część przypomina kształtem mapę znaną z Grand Theft Auto V. Część graczy uważa, że to nieoficjalna i niemająca nic wspólnego z rzeczywistością przeróbka, niemniej trzeba przyznać, że jakiś czas temu do sieci trafiła podobna grafika, jedynie z mniejszą liczbą szczegółów.

Do sieci trafił screen prezentujący rzekomo obszar z Grand Theft Auto VI. Jeśli to autentyk, możliwe, że w grze odwiedzimy nie tylko Vice City, ale także Los Santos.

Jeśli okaże się, że zaprezentowana mapa jest autentyczna, prawdopodobnie potwierdzi to inne doniesienia dotyczące Grand Theft Auto VI. A mianowicie, że w grze odwiedzimy nie tylko kultowe Vice City (inspirowane Miami), ale także znane z piątej części Los Santos (inspirowane Los Angeles) i być może również San Andreas (inspirowane stanami Kalifornia i Nevada). Jednak na chwilę obecną są to jedynie domysły i pobożne życzenia. Nawet jeśli przedstawiony screen jest autentyczny, może pochodzić w czesnego etapu prac nad grą, co oznacza, że do premiery mapa może się jeszcze wielokrotnie zmienić.

Przypomnijmy, że w podobny sposób niedługo przed premierą wyciekła mapa z Red Dead Redemption 2, czyli innego przeboju Rockstara. To dowód na to, że autentyczne wycieki się zdarzają - niewykluczone, że tak też jest w powyższym przypadku. Jednak twórcy póki co milczą. Grand Theft Auto VI nie zostało jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziane, choć tajemnicą poliszynela jest, że gra powstaje.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekła mapa z GTA 6? Jeśli to autentyk, zapowiada się powrót do Vice City

 0