Wyciekło pierwsze nagranie z rozgrywki z The Division Heartland

Wyciekło pierwsze nagranie z rozgrywki z The Division Heartland

W zeszłym tygodniu firma Ubisoft ogłosiła The Division Heartland, tajemniczy darmowy spin-off popularnej serii kooperacyjnych strzelanek z lootami. Producent nie ujawnił jednak żadnych materiałów z gry, ale do sieci właśnie wyciekło kilka filmów przedstawiających wczesną rozgrywkę i informacje o ustawieniach. Nagrania pochodzą z zamkniętego testu technicznego rozdanego niewielkiej liczbie uczestników ze społeczności w celu zebrania opinii. Ostrzeżenie dołączone do materiału ma na celu odstraszenie osób łamiących NDA. Niestety dla Ubisoftu to nie okazało się zbyt skuteczne. Mimo to firma stara się zdejmować z sieci wszystkie wideo prezentujące rozgrywkę z The Division Heartland.

Producent nie ujawnił jednak żadnych materiałów z gry The Division Heartland, ale do sieci właśnie wyciekło kilka filmów przedstawiających wczesną rozgrywkę.

Na pierwszym wideo, które wyciekło do sieci, projektantka Heartland, Taylor Epperly, pokrótce opisuje tę grę jako „darmową strzelankę akcji z otwartym światem”. Spin-off opuszcza znane fanom serii ogromne miejskie krajobrazy, aby przedstawić małe miasteczko Silver Creek, obszar silnie dotknięty przez wirusa, który przyczynił się do upadku ludzkości. Przynajmniej w scenariuszu testowym gracze mają do dyspozycji dwa tryby. Ekspedycja to kooperacyjna gra PVE typu raid, podczas gdy Storm dodaje 45 graczy do tej mieszanki wraz z postaciami niezależnymi, aby stworzyć tryb „PvEvP”. Nie jest jasne, czy ma to być tradycyjny battle royale, czy specjalna wersja wypróbowanych trybów Survival i Darkzone w The Division. Gracze muszą „szukać, odkrywać, łupić, walczyć i przetrwać” w obu trybach.

Ubisoft zapowiedział dwie gry z serii The Division: free-to-play i mobilną

Drugie wideo, które wyciekło, przedstawia rozgrywkę z obecnych systemów, choć z wczesnymi zasobami i dużym lagiem. Nie wiemy jeszcze, kiedy tworzone przez Red Storm Entertainment The Division Heartland zostanie wypuszczone na rynek, gdyż gra zadebiutować może jeszcze w tym lub w przyszłym roku. Ma trafić na komputery PC, konsole i platformy streamingowe (chmura). Ubisoft zapewne ma zaplanowane już wydarzenie, w którego czasie zaprezentuje ten projekt na własnych warunkach, najpewniej podczas targów E3 w przyszłym miesiącu. Firma potwierdziła, że ​​w tym roku przywraca swoją konferencję Forward.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekło pierwsze nagranie z rozgrywki z The Division Heartland

 0