Xbox Design Lab powraca. Możecie spersonalizować pada do Xbox Series X

Xbox Design Lab powraca. Możecie spersonalizować pada do Xbox Series X

Microsoft powrócił z ulepszoną wersją Xbox Design Lab. Dzięki udostępnionej przez giganta z Redmond aplikacji internetowej możemy dostosować kontroler Xbox dostarczany z konsolami Xbox Series X i Series S, tworząc własny wzór na bazie milionów kombinacji kolorystycznych. Usługa obejmuje bezpłatną 14-dniową wysyłkę, a każdy kontroler kosztuje 69,99 USD, czyli około 10 USD więcej niż zakup zwykłego kontrolera. Dla wielu osób dodatkowy koszt jest jednak niewielki, jak na możliwość personalizacji kontrolera według własnego upodobania. Już pierwsza edycja tego programu, który pozwalał personalizować kontroler od Xbox One, cieszyła się dużym zainteresowaniem i podejrzewać można, że teraz będzie podobnie. 

Microsoft powrócił z ulepszoną wersją Xbox Design Lab. Dzięki udostępnionej przez giganta z Redmond aplikacji internetowej możemy spersonalizować kontroler Xboxa.

Na stronie personalizacji kontrolera możemy wybrać kolor pada spośród bogatej i żywej palety barw, a także styl przycisków, a nawet laserowy grawer, który nada kontrolerowi niepowtarzalny styl (płatne dodatkowo 10 USD). Opcji jest tu więc naprawdę sporo, więc nikt nie powinien mieć problemów ze stworzeniem wymarzonego schematu kolorystycznego, np. w barwach ulubionej drużyny sportowej. Warto też przypomnieć, że najnowszy pad Xbox to naprawdę uniwersalne urządzenie, gdyż korzystając z łączności Bluetooth, możemy połączyć go z konsolami Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One, a także z pecetami z Windows 10, androidowymi urządzeniami i sprzętami działającymi pod kontrolą iOS.    

Xbox zapowiedział najpotężniejszą minilodówkę na świecie

Nie znajdziemy tu (jeszcze) wsparcia dla wzorów, projektów ani logotypów, tylko jednolite wypełnienia różnymi kolorami, ale nie powinno to stanowić problemu, jeśli kontrolery są nawet w połowie tak charakterystyczne, jak render pokazany na stronie Design Lab. Nie ma innych konfigurowalnych opcji poza kolorami i grawerowaniem, a szkoda, bo opcja przewodowa czy możliwość wyboru starszego stylu pada kierunkowego byłyby mile widzianym dodatkiem. Niemniej jednak dodatkowe 10 USD za możliwość personalizacji (nawet tylko kolorystycznej) i tak wydaje się ciekawą opcją, na którą skusi się wielu graczy. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Design Lab powraca. Możecie spersonalizować pada do Xbox Series X

 0