Xbox Game Pass - growy Netflix zadebiutuje już 1 czerwca

Xbox Game Pass - growy Netflix zadebiutuje już 1 czerwca

Microsoft wreszcie podał datę uruchomienia usługi Xbox Game Pass dla Xbox One, a także wstępne szczegóły dotyczące subskrypcji. Dzięki niej za relatywnie niską cenę zagramy w naprawdę wiele tytułów.

W cenie 29,99 zł miesięcznie otrzymamy dostęp do ponad 100 gier - zarówno tych z Xboksa 360 w kompatybilności wstecznej, jak i nowych. Wśród startowych tytułów znajdą się między innymi Halo 5: Guardians, Mad Max, Payday 2, Sunset Overdrive, Resident Evil 0, Blood Bowl 2, DmC: Devil May Cry, Layers of Fear, Gears of War: Ultimate Edition, czy ScreamRide. Z sekcji FAQ z oficjalnej strony marki Xbox dowiadujemy się także, że nowe pozycje będą sukcesywnie dodawana każdego miesiąca (a niektóre z nich także usuwane).  Nie ma żadnego ograniczenia odnośnie tego, z ilu gier jednocześnie można skorzystać. Co więcej, będzie możliwa rozgrywka offline do 30 dni. Wraz z wygaśnięciem naszego abonamentu, stracimy oczywiście dostęp do pobranych tytułów, aczkolwiek zachowamy zapisane stany gry oraz osiągnięcia. Usługa zadebiutuje w 27 regionach, w tym w Polsce.

Inna usługa subskrypcyjna na Xbox One, EA Access, cieszy się dość dużą popularnością. Zważywszy na ilość oferowanych gier, Xbox Game Pass, raczej również może liczyć na pozytywny odbiór

Xbox Game Pass uprzednio testowały osoby zarejestrowane w programie Xbox Insider. Usługa ta może zrewolucjonizować branżę gier wideo, zarówno oferując tanią alternatywę dla osób z ograniczonym budżetem, jak i dając "drugie życie" starszym pozycjom, które gdzieś umknęły graczom. Phil Spencer głośno myślał o tym, by dawać szansę niezależnym studiom na umieszczanie swoich epizodycznych gier w ramach usługi. Ponadto, znajdujące się w bibliotece tytuły można później wykupić (wraz z powiązanym DLC) na własność po promocyjnej cenie. Microsoft oferuje także możliwość wypróbowania Xbox Game Pass za darmo przez 14 dni. Ostateczna lista gier nie jest jeszcze znana, ale z racji rychłego startu usługi, należy się spodziewać, że wkrótce zostanie opublikowana Listę gier udostępnionych na start usługi można zobaczyć tutaj. Na potrzeby promocji amerykańska firma wykorzystała w reklamie znanego aktora Danny'ego McBride (wystąpił niedawno w filmie Obcy: Przymierze, który recenzowałem tutaj).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass - growy Netflix zadebiutuje już 1 czerwca

 0