XPG CYBERCORE II Platinum - nowe zasilacze z certyfikatem ATX3.0 i obsługą PCIe 5.0

XPG CYBERCORE II Platinum - nowe zasilacze z certyfikatem ATX3.0 i obsługą PCIe 5.0

Gamingowa marka XPG, należąca do ADATA, ogłosiła globalną premierę najnowszej odsłony swojej modułowej serii zasilaczy z certyfikatem Platinum - XPG CYBERCORE II.

XPG oferuje dwa nowe modele zasilaczy o mocy odpowiednio 1000W i 1300W, dzięki czemu mogą one zaspokoić potrzeby wymagających twórców i graczy nastawionych na wydajność. Te sprawdzą się też do stacji roboczych opartych na ATX, wyposażonych w najnowsze, high-endowe układy GPU. Obie wersje są zgodne ze standardem ATX3.0 i posiadają złącze PCIe 5.0 12VHPWR (12+4 Pin), a także rozwiązanie termiczne zaprojektowane we współpracy z firmą Nidec. Producent chwali się, że seria ta oferuje jedne z najchłodniejszych i najcichszych zasilaczy typu next-gen ready dostępnych obecnie na rynku.

XPG głosiło globalną premierę najnowszej odsłony swojej modułowej serii zasilaczy z certyfikatem Platinum - XPG CYBERCORE II.

XPG CYBERCORE ll Platinum
 

Seria zasilaczy XPG CYBERCORE ll Platinum spełnia wymagania Intel ATX3.0 i oferuje  w pełni modułowe zarządzanie kablami, zaprojektowane specjalnie dla high-endowych kart graficznych i systemów o dużym zapotrzebowaniu na energię. Dlatego też sprzęt ten zawiera kabel 12VHPWR (12+4 Pin), który można zastosować do PCIe 5.0. Dzięki temu oferuje niezawodność i kompatybilność z najnowszymi i nadchodzącymi komponentami.

XPG podkreśla, że seria XPG CYBERCORE ll wyznacza też nowy standard dla zasilaczy z podwójnym certyfikatem. Jej wydajność energetyczna jest na poziomie platynowym zarówno w ocenie Cybenetics, jak i standardów 80 PLUS, oferując współczynnik sprawności na poziomie 92,91%.

XPG CYBERCORE ll Platinum
 

Co więcej, certyfikat Cybenetics Lambda A-Certified dla aspektów akustycznych, jest świadectwem zastosowania nagradzanego wentylatora XPG VENTO PRO 120 PWM. Został on zaprojektowany we współpracy z firmą Nidec. Gwarantowane 60 000 godzin pracy w temperaturze 60°C, to rozwiązanie zapewniające wysoce efektywne chłodzenie, przy jednoczesnym zapewnieniu jednych z najniższych, obecnie dostępnych parametrów hałasu na poziomie ATX Platinum.

Zasilacze zapewniają też kompaktową obudowę o długości urządzenia mierzącej zaledwie 16 cm. Mała obudowa pozwala producentom komputerów na lepsze wykorzystanie przestrzeni wewnątrz obudowy ATX, co przekłada się na lepsze zarządzanie kablami i więcej miejsca na dodatkowy sprzęt.

Warto także podkreślić, że seria XPG CYBERCORE ll wykorzystuje wysokiej jakości komponenty, takie jak 100% japońskie kondensatory. Są one niezbędne w przypadku zasilaczy z tego segmentu . Zasilacz posiada również układ DC-DC redukujący szumy, układ scalony zarządzania energią (PMIC) kontrolujący poziom napięcia i inne mechanizmy ochronne oraz konwerter wysokiej mocy z przeplotem PFC.

Zasilacz XPG CYBERCORE II Platinum wraz z Certified Power Supply zapewnia osiem kompleksowych zabezpieczeń klasy przemysłowej (OPP, UVP, OVP, SCP, OTP, OCP, NLO i SIP) i oferuje bezproblemową 10-letnią gwarancję, dzięki czemu początkujący użytkownicy, gracze i profesjonaliści mogą cieszyć się spokojem przez lata.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: XPG CYBERCORE II Platinum - nowe zasilacze z certyfikatem ATX3.0 i obsługą PCIe 5.0

 0