YouTube Premium w prezencie dla użytkowników Discord Nitro

YouTube Premium w prezencie dla użytkowników Discord Nitro

Jeśli denerwują cię reklamy podczas oglądania materiałów wideo w portalu YouTube, możesz się ich pozbyć, wykupując abonament YouTube Premium. Albo... odbierając go za darmo.

Wystarczy, że jesteś użytkownikiem Discord Nitro, czyli płatnej wersji popularnego komunikatora. Co ciekawe, na początku czerwca można było zdobyć tę subskrypcję na trzy miesiące zupełnie za darmo w ramach promocji na Epic Games Store. Jeżeli z niej skorzystałeś, możesz teraz odebrać dodatkowo dostęp do YouTube Premium na trzy miesiące. Google zaoferował abonament wszystkim użytkownikom Discord Nitro, także tym, którzy otrzymali go w prezencie.

Każdy, kto korzysta z Discord Nitro (nieważne, czy zapłacił za subskrypcję, czy otrzymał ją za darmo), do 1 listopada może odebrać 3-miesięczny abonament YouTube Premium w prezencie.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Należy przejść do zakładki Ustawienia w Discordzie, a następnie do sekcji Ekwipunek prezentów. W tym miejscu powinieneś zobaczyć opcję odebrania prezentu - trzymiesięcznego abonamentu YouTube Premium. Jednak żeby go otrzymać, musisz podpiąć kartę płatniczą pod konto Google (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Promocja trwa do 1 listopada, ale można z niej skorzystać tylko do czasu, gdy subskrypcja na Discord Nitro pozostaje aktywna.

 YouTube Premium Lite - nadchodzi tańsza opcja abonamentu. Co oferuje?

Discord Nitro to płatna wersja popularnego komunikatora, która pozwala m.in. na streaming czy współdzielenie ekranu w wyższej rozdzielczości, przesyłanie plików ważących do 100 MB czy korzystanie z animowanych awatarów i niestandardowych animowanych emoji. Kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 99,99 dolarów przy płatności za rok. Z kolei YouTube Premium to przede wszystkim możliwość oglądania materiałów wideo bez reklam, włączania ich tak, by działały w tle (na smartfonie), pobieranie ich, a także słuchanie muzyki w ramach YouTube Music Premium. Standardowo subskrypcja kosztuje 23,99 zł miesięcznie. Można skorzystać z dwumiesięcznego okresu próbnego.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: YouTube Premium w prezencie dla użytkowników Discord Nitro

 0