Z grupą x-kom kupisz wymarzone komponenty, monitory i akcesoria od MSI z rabatami do 48%

Z grupą x-kom kupisz wymarzone komponenty, monitory i akcesoria od MSI z rabatami do 48%

W grupie x-kom rozpoczął się właśnie tydzień obniżonych cen na produkty MSI. Znajdziesz w nim mnóstwo produktów takich jak płyty główne, monitory czy obudowy komputerowe aż do 48% taniej. Oprócz tego grupa x-kom przygotowała konfigurator prezentów świątecznych. Odkryj ponad 1000 inspiracji i spraw radość sobie i bliskim.

Tydzień MSI w x-kom

Każdy gracz wie, jak ważne jest wyposażenie się w odpowiedni, profesjonalny sprzęt. Niestety specjalistyczne umiejętności nie zawsze wystarczają, by sprostać wymagającym zadaniom w pracy. Warto więc pomyśleć o tym, co jeszcze będzie pomocne w zdobyciu podium w grze i lepszych wyników w pracy. Tydzień MSI jest okazją dla Ciebie na podbicie wyników. Zobacz kilka z przecenionych produktów:

Z grupą x-kom kupisz wymarzone komponenty, monitory i akcesoria od MSI z rabatami do 48%

Aby obniżyć ceny produktów, aktywuj w koszyku kod: tydzien-msi. Oferta rabatowa obowiązuje do 19.12.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Skorzystaj z Tygodnia MSI w x-kom

Wybierz idealny sprzęt dzięki konfiguratorowi świątecznemu

Jeden prezent w postaci płyty głównej lub monitora już załatwiony. Ale co z resztą? Do świąt nie pozostało już wiele czasu, więc przyda się jakaś błyskawiczna pomoc. W sklepie x-kom znajdziesz niebanalną listę inspiracji, dzięki której z pewnością wybierzesz idealny podarunek dla najbliższych. Jeśli chcesz jeszcze bardziej ułatwić sobie wybór, wystarczy, że skorzystasz z prezentownika, który zasypie Cię propozycjami idealnie dobranych prezentów.

Ponadto codziennie od poniedziałku do piątku możesz głosować na jeden z dwóch produktów. W zależności od wyników głosowania zwycięski sprzęt pojawi się później w Gorącym Strzale. Głosowanie rozpoczyna się o godzinie 9:00 i trwa do tej samej godziny dnia kolejnego, tak aby już o 10:00 urządzenie mogło pojawić się w okazyjnej cenie.

Sprawdź propozycje świątecznych podarunków w sklepie x-kom

Podaruj bliskim prezent idealny z al.to

Dobrą okazją do wyłapania pomysłów na prezent jest także konfigurator prezentów przygotowany przez sklep al.to. Nowy ekspres do kawy, a może zabawka dla najmłodszych? Wystarczy, że skorzystasz z prezentownika, a w okamgnieniu grupa x-kom zasypie Cię propozycjami idealnie dobranych prezentów. Codziennie możesz wybrać jedną z dwóch okazji. Produkt z większą liczbą głosów złapiesz w obniżonej cenie kolejnego dnia między 9:00 a 21:00. Znajdziesz go też na stronie głównej w sekcji Gorący strzał.

Początek formularza

Sprawdź propozycje świątecznych podarunków w sklepie al.to

Świąteczny spot reklamowy x-kom

Dzięki konfiguratorowi prezentów w x-komu z pewnością uda Ci się wybrać idealny prezent dla każdego. Na szczęście to nie koniec dobrej zabawy. Widziałeś już świąteczny spot reklamowy x-komu? Jeśli nie, to koniecznie nadrób zaległości. Dowiesz się z niego, dlaczego lepiej nie tworzyć teorii spiskowych przy świątecznym stole.

Darmowy zwrot w Paczkomacie InPost

Pamiętaj, że robiąc zakupy w x-kom, możesz bez problemu zrobić darmowy zwrot w ciągu 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pieniądze wrócą na Twoje konto do 3 dni roboczych od zweryfikowania stanu zwróconego sprzętu. Masz na to 15 dni od dnia zakupu towaru.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Z grupą x-kom kupisz wymarzone komponenty, monitory i akcesoria od MSI z rabatami do 48%

 0