Zasilacz ATX 3.0 z Goldem za 300 zł. Obudowy do 250 zł. XPG z nową promocją!

Zasilacz ATX 3.0 z Goldem za 300 zł. Obudowy do 250 zł. XPG z nową promocją!

Szukasz nowoczesnego zasilacza lub/i obudowy do Twojego nowego zestawu komputerowego? To się świetnie składa, ponieważ marka XPG, kojarzona również pod nazwą ADATA, wystartowała z bardzo ciekawą promocją sprzęt!

Zasilacz ATX 3.0 za 299 zł

Zasilacz za 299 zł
 

Najważniejszą promocją objęto zasilacz XPG KYBER o mocy 750 W z certyfikatem 80 PLUS Gold. Dlaczego, zapytacie? Otóż dlatego, że jednostkę przeceniono z 449 zł na 299 zł. Jednostkę nie byle jaką, bo nowoczesną platformę ATX 3.0 z natywnym wsparciem dla połączenia PCIe 5.0 12VHPWR o mocy 600W produkcji CWT. W środku znaleźć można kondensatory Teapo, CapXom oraz ChengX, czyli bardziej budżetowe rozwiązania w kwestii elektroniki, ale na sam zasilacz producent udziela 5-letniej gwarancji i jak już wspomnieliśmy autorem platformy jest CWT, więc absolutnie nie ma tu mowy o zasilaczu z czarnej listy. Jedynym mankamentem, szczególnie dla mniejszych obudów komputerowych, jest tu fakt, że zasilacz ten nie jest modularny.

Obudowa Cruiser St za 239 zł

Cruiser St
 

Bardzo dobrą opłacalność prezentuje obudowa Cruiser St, która dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnej i białej. Jest to typowo gamingowa konstrukcja, z charakterystycznym, szklanym panelem frontowym i szklanym panelem bocznym. Za ich pomocą jesteśmy w stanie podziwiać nasz zestaw, szczególnie w przypadku montażu efektownych wentylatorów RGB. Fabrycznie zamontowano ich trzy sztuki.

Obudowa charakteryzuje się bardzo szerokimi możliwościami montażu. Wspiera płyty główne ATX, microATX, Mini-ITX, EATX (do 300 mm szerokości), SSI CEB oraz SSI EEB. Zmieści się tu również karta graficzna o długości do 380 mm i wieżowe chłodzenie CPU o wysokości do 170 mm. Wyposażona została w kontroler LED, nowoczesne złącza USB 3.2 Gen 1 (x2) i USB-C (x1).

Obudowy komputerowe XPG za 119 zł, 129 zł i 149 zł

Ciekawie prezentują się również obudowy marki XPG, a dokładnie modele Starker Air Black, Starker, Defender Pro oraz Cruiser St - ten ostatni model dostępny w promocji jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej, zaprezentowaliśmy go nieco wyżej.

Starker Air to typowa jednostka Mid Tower nastawiona na przepływ powietrza, dzięki obecności perforowanego panelu frontowego, za którym ukryto siateczkowy filtr przeciw kurzowi. Obudowa wyróżnia się szklanym panelem bocznym, podświetleniem RGB i dwoma fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami 120 mm - jeden z nich wspiera podświetlenie RGB. Wewnątrz zmieści się karta graficzna o długości do 350 mm oraz wieżowe chłodzenie procesora o wysokości do 165 mm. Nie zabrakło też wsparcia dla chłodzenia wodnego. Na panelu frontowym zainstalujemy chłodnicę 360 mm lub 280 mm, a na górze chłodnicę 240 mm lub 280 mm. Obudowa wspiera płyty główne w formacie ATX, microATX oraz Mini-ITX.

Bardzo podobnie prezentuje się zwykła wersja obudowy Starker. Ta różni się od poprzednika obecnością frontowego panelu bez perforacji. Również i tutaj znajdziemy dwa fabrycznie zamontowane wentylatory - jeden z RGB, a drugi bez.

XPG
 

XPG Defender Pro to nieco bardziej stonowana stylistyka z perforowanym panelem frontowym oraz rozbudowana konstrukcja. Wspiera płyty główne w formacie ATX, microATX, Mini-ITX oraz co ciekawe - EATX. Zmieścimy w niej karty graficzne o długości do 380 mm oraz wieżowe chłodzenie CPU o wysokości do 170 mm. Fabrycznie zamontowano tutaj trzy wentylatory o średnicy 120 mm z RGB, ale w każdej chwili aspekt chłodzenia możemy rozbudować o kolejne 4 wentylatory o średnicy 120 mm lub 140 mm (te drugie na froncie lub górnej części). Obudowa przyjmie dodatkowo chłodnicę 360 mm lub 280 mm (przód) oraz 240 mm lub 280 mm (top).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zasilacz ATX 3.0 z Goldem za 300 zł. Obudowy do 250 zł. XPG z nową promocją!

 0