Zawodnik wagi lekkiej — CORSAIR wprowadza do oferty nową mysz gamingową KATAR ELITE WIRELESS

Zawodnik wagi lekkiej — CORSAIR wprowadza do oferty nową mysz gamingową KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR zapowiedział mysz gamingową KATAR ELITE WIRELESS, która charakteryzuje się najlżejszą konstrukcją. Oprócz tego posiada szereg funkcji dla graczy.

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS to bezprzewodowa mysz gamingowa ważąca zaledwie 69 g, która została zmieszczona w kompaktowej obudowie. Urządzenie oferuje łączność SLIPSTREAM WIRELESS z opóźnieniami poniżej 1 ms oraz wszechstronne połączenia Bluetooth. Użytkownicy dysponują akumulatorem wystarczającym na 110 godzin aktywności po jednym naładowaniu podczas korzystania z łączności Bluetooth i na 60 godzin, gdy łączą się przez SLIPSTREAM WIRELESS. Na pokładzie znajdziemy ponadto czujnik optyczny CORSAIR MARKSMAN o rozdzielczości 26 000 DPI z regulacją co jeden DPI.

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS to bezprzewodowa mysz gamingowa ważąca zaledwie 69 g.

Przyciski główne CORSAIR QUICKSTRIKE mają sprężynującą konstrukcję bez odstępu między lewym i prawym przyciskiem a ich przełącznikami optycznymi OMRON wytrzymującymi nawet 60 milionów kliknięć. Hiperczęstotliwość raportowania wynosi do 2000 Hz. Logo z podświetleniem RGB można spersonalizować i zsynchronizować z całym sprzętem, a sześć przycisków myszy można powiązać z makrami i skrótami, które optymalizują grę i usprawniają pracę. We wbudowanej pamięci na profile można zapisać niestandardowe ustawienia podświetlenia i DPI oraz makra. Mysz konfigurujemy za pomocą oprogramowania CORSAIR iCUE.

Mysz gamingowa CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Sprzęt objęto dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR. KATAR ELITE WIRELESS kosztuje 389 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zawodnik wagi lekkiej — CORSAIR wprowadza do oferty nową mysz gamingową KATAR ELITE WIRELESS

 0