Zdobądź ponad 30 gier w niższej cenie: Wielkanocne polowanie na gry komputerowe czas start!

Zdobądź ponad 30 gier w niższej cenie: Wielkanocne polowanie na gry komputerowe czas start!

Polowanie na jajka wielkanocne jest ważną częścią tego święta, tym razem jednak, zamiast jajek, Eneba oferuje udział w polowaniu na zniżki do gier komputerowych. Wysil swój sokoli wzrok, rozeznaj się w terenie i dopadnij swój cel - Wielkanocne polowanie na gry w Eneba czas zacząć!

Ponad 30 niesamowitych, ukochanych przez fanów tytułów, które przeszły próbę czasu. Sprawdź wyprzedaż Wielkanocną i kup grę (albo kilka gier) dostępną w niższej cenie! Nie musisz już płacić pełnej ceny za produkcje, na które od jakiegoś już czasu ostrzyłeś sobie zęby. Z promocją Eneby zgarniesz zniżki na wiele różnych produkcji!

POLUJEMY!

Jakie gry są dostępne taniej?

Symulator kozy

W tych ciężkich czasach, ciężko się pośmiać. Dobrą radą może być wcielenie się w kozę łobuza. Zgadza się, mowa tu o grze, która już posiada grono wiernych fanów. Jeśli jeszcze nie grałeś w symulator kozy, to ta Wielkanoc jest idealną okazją, żeby zdobyć grę taniej. Sprawdź, co oferuje ta zręcznościowa produkcja autorstwa Coffee Stain Studios!

Eneba

Geniusz Hideo Kojimy

Na przestrzeni lat, Death Stranding zyskało miano symulatora chodzenia, albo raczej symulatora kuriera. Jednak, jeśli kiedykolwiek grałeś w grę Hideo Kojimy, to wiesz, że w wypadku tego twórcy nic nie jest takie proste. Ciekawa mechanika rozgrywki, ukryte motywy fabularne i gwiazdorska obsada. Gracze, którym udało się ukończyć produkcję, chwalili Death Stranding za odwagę i innowacyjną postawę twórców i jak zwykle zresztą, jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Arcydzieło, które przegapiłeś

NieR: Automata to gra, która nieustannie wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, zarówno w rozgrywce, jak i w fabule. Z początku gra wydaje się być zwykła przygodą hack n’ slash ze zmienną perspektywą kamery i rozpraszaczami, łączącymi różne gatunki gier, potem jednak zaczynamy odkrywać filozofię gry, inspirowaną egzystencjalizmem. Jeśli lubisz dobrą historię i szukasz gry, która nieustannie zmienia się i ewoluuje, to musisz zagrać w NieR: Automata. Grę wyróżnia również, prawdopodobnie najlepszy soundtrack w historii.

Jest tego jeszcze więcej!

Wymieniliśmy tylko kilka gier, które możesz dostać taniej na Wielkanocnej wyprzedaży Eneba. Odwiedź rynek gier i szukaj zniżek na ponad 30 świetnych tytułów, takich jak It Takes Two, Mortal Kombat 11, Monster Hunter: World i inne.

RUSZAJ NA POLOWANIE

Nawet nie licząc wyprzedaży Wielkanocnej, na Eneba obniżki panują praktycznie 24/7. Niezależnie od tego, czy doczekałeś się premiery gry, którą lubisz, czy też po prostu rozglądasz się z nowych tytułem, pamiętaj, aby sprawdzić rynek Eneba, jeśli chcesz kupić ulubioną produkcję w najniższej cenie.

Artykuł powstał we współpracy z Enebą

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zdobądź ponad 30 gier w niższej cenie: Wielkanocne polowanie na gry komputerowe czas start!

 0