Zgarnij grę Outriders kupując jeden z produktów Gigabyte lub Aorus

Zgarnij grę Outriders kupując jeden z produktów Gigabyte lub Aorus

Gigabyte dzięki współpracy nawiązanej ze Square Enix wystartowało ze specjalną promocją, w ramach której do zgarnięcia jest darmowa kopia gry Outriders. Wystarczy, że kupimy jedną z wybranych płyt głównych lub monitorów producenta, w sklepach które przystąpiły do wydarzenia. Jeśli chodzi o monitory akcją objęto modele: Gigabyte M28U, M32Q, M27Q, Aorus FV43U, FI27Q-X oraz FI32Q. W przypadku płyt głównych są to wersje: Intel Z590 Series, Intel B560 Aorus Series i AMD X570 Series. Wydarzenie trwa od 26 kwietnia, a zakończy się 30 czerwca 2021 roku albo w przypadku wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Promocja, w ramach której do zgarnięcia jest gra Outriders trwa do 30 czerwca 2021 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów.

By załapać się na promocję, należy zrobić zakupy w jednym z wybranych sklepów: Komputronik, Morele, Media Expert, Euro, Proline lub Neonet. To nie wszystko, ponieważ na koniec trzeba jeszcze zarejestrować się na stronie promocji dostępnej pod tym adresem i wypełnić formularz podając w nim dowód zakupu. Musimy też być członkami klubu Aorus. Kod do gry dostaniemy drogą e-mailową. Akcja Outriders przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy Ziemia uległa zniszczeniu, a nadzieją na przetrwanie jest planeta Enoch, na którą wysłano statek Flore. Na jego pokładzie znajdują się tytułowi bohaterowie mający wyeliminować ewentualne zagrożenie obecne w nowym miejscu.

Do odpalenia tytułu w minimalnych ustawieniach potrzebujemy komputera złożonego z procesora Intel i5-3470 lub AMD FX-8350, 8 GB pamięci RAM i karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R9 270x. Warto wspomnieć, że produkcja pobiła swój rekord na Steam - zgodnie z danymi SteamCharts w jednej chwili grało w nią 125,123 graczy, a w chwili pisania wiadomości na serwerach przebywa 8,319 użytkowników.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zgarnij grę Outriders kupując jeden z produktów Gigabyte lub Aorus

 0