Zimowa wyprzedaż na GOG. Wasteland 2 do zgarnięcia za darmo

Zimowa wyprzedaż na GOG. Wasteland 2 do zgarnięcia za darmo

Chyba nie myśleliście, że czarny piątek i cyber poniedziałek zakończą wyprzedaże w tym sezonie? GOG postanowił właśnie wystartować z kolejną wyprzedażą gier w swoim sklepie, w ramach której przez najbliższe 3 tygodnie zostanie przecenionych ponad 2,5 tysiąca różnych gier. Wyprzedaż wystartowała wczoraj po południu, a zakończy się 2 stycznia o godzinie 15:00. Przeceny sięgają nawet 95%, ale co oczywiste nie ma co liczyć, że takiej obniżki ceny doczekają się najświeższe tytuły, ale z pewnością każdy zainteresowany znajdzie tutaj coś dla siebie. Przede wszystkim warto wspomnieć, że przez nieco ponad 30 godzin możecie zgarnąć zupełnie za darmo grę Wasteland 2, więc to gratka dla osób, które jeszcze nie posiadają tej pozycji w swojej kolekcji, dzięki czemu będą mogły one nadrobić zaległości przed premierą trzeciej odsłony.  

GOG ogłosił wyprzedaż zimową, w ramach której przecenionych zostanie ponad 2,5 tysiące gier, w skrajnych przypadkach nawet o 95%.

Z innych propozycji warto wymienić także pakiet o nazwie Kolekcja: Tylko RED, w ramach którego za 259,77 zł otrzymujemy wszystkie gry CD Projekt RED włącznie z nadchodzącym Cyberpunk 2077 (w zestawie znajdziemy ponadto: Wiedźmin – Edycja Rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, Wiedźmin Gra Przygodowa i Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści). Ponadto kupimy tu Hellblade: Senua's Sacrifice za 36,69 zł (-66%), A Plague Tale: Innocence za 94,99 zł (-50%), Grim Dawn za 25,09 zł (-75%), Layers of Fear 2 za 53,99 zł (-50%) czy też Age of Wonders: Planetfall za 120,49 zł (-33%). Oczywiście gier jest znacznie więcej, a ich pełną listę znajdziecie bezpośrednio na stronie sklepu. Zachęcamy więc do wyłapywania najlepszych ofert i dzielenia się nimi w komentarzach.

Jeśli jakaś oferta GOG przypadła Wam do gustu, to warto sprawdzić, czy nie obowiązuje przez krótszy czas, gdyż dla przykładu Kolekcja: Tylko RED nabędziemy w obniżonej cenie tylko do 27 grudnia do godziny 15:00. Warto zaznaczyć, że tytuły dostępne na GOG wyróżniają się na tle konkurencji w postaci np. Steam brakiem jakichkolwiek zabezpieczeń DRM, co w dzisiejszych czasach wiele osób ceni sobie szczególnie. Bez względu na to, gdzie dokonamy najbliższych zakupów, święta to bez wątpienia czas, w którym - nie licząc Black Friday - najbardziej opłaca się opróżniać portfele. Przy okazji GOG zachęca do wypróbowania swojego nowego launchera GOG Galaxy 2.0, o którym pisaliśmy przed kilkoma dniami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zimowa wyprzedaż na GOG. Wasteland 2 do zgarnięcia za darmo

 0