Znamy nieoficjalne ceny Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Będzie taniej

Znamy nieoficjalne ceny Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Będzie taniej

Składane smartfony to drogie urządzenia, które nie zachęcają do kupna. Idealnym tego przykładem są Galaxy Z Flip kosztujący w momencie debiutu 1380 dolarów czy Galaxy Z Fold 2 wyceniony na 1999 dolarów. Oczywiście wiele osób nie chce płacić ponad 7 tysięcy złotych za telefon, z czego sprawę doskonale zdaje sobie Samsung, dlatego kolejne składane smartfony będą tańsze od swoich poprzedników. Obecnie na horyzoncie majaczą Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Flip 3 i wedle nieoficjalnej informacji uzyskanej przez SamMobile zapłacimy za nie 20% mniej (jest to obniżka o około 400 USD). Cena startowa Galaxy Z Fold 3 powinna więc wynieść ok. 1600 dolarów a Galaxy Z Flip 3 - 1100-1200 USD. Dokładniejsze ceny nie są znane, z kolei wymieniony przedział nie został jeszcze potwierdzony, w związku z czym trzeba do tego podchodzić z dystansem.

Ceny Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 mają być mniejsze o 20% względem poprzednich modeli.

Znamy nieoficjalne ceny Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Będzie taniej

Ponadto należy pamiętać, że stawki będą różnić się w zależności od kraju. Mimo wszystko prawie pewnym jest, że południowokoreański producent obniży ceny nowych składanych smartfonów i to spory plus. Firma czuje pomału na plecach oddech konkurencji z Chin, która zmierza wprowadzić konkurencyjny sprzęt w tym i kolejnym roku. Jeśli chodzi o specyfikację, Galaxy Z Fold 3 dostanie procesor Qualcomm Snapdragon 888 wspomagany przez 12 GB RAM typu LPDDR5 (nie wyklucza się także wersji z 16 GB RAM) + 256 lub 512 GB pamięci na dodatkowe dane. Do tego podwójny zestaw kamer do selfie - Sony IMX374 10 Mpix + Sony IMX298 16 Mpix. Z tyłu natomiast dostaniemy trio aparatów 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix. Telefon dostanie poza tym 8-calowy składany ekran o nieznanej rozdzielczości oraz 5,4-calowy drugi wyświetlacz.

Samsung już rozpoczął produkcję Galaxy Z Fold 3, aczkolwiek w tym przypadku zostanie wyprodukowanych mniej sztuk niż Galaxy S21. Przedsiębiorstwo zamierza sprzedać 3 miliony egzemplarzy Galaxy Z Fold 3 oraz 4 miliony Galaxy Z Flip 3 do końca 2021 roku. Zobaczymy czy ów cel będzie zrealizowaniu odpowiednich cen jest on jak najbardziej realny. Prezentacja nowości Samsunga w tym składanych urządzeń ma odbyć się w wakacje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy nieoficjalne ceny Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Będzie taniej

 0