Zobaczcie Radeona RX 6900 XT w wersji Halo Infinite. Wygląda świetnie

Zobaczcie Radeona RX 6900 XT w wersji Halo Infinite. Wygląda świetnie

Poza specjalną edycją Xbox Series X i kontrolerem gracze mogą liczyć na więcej sprzętu z motywem Halo Infinite, w tym także pecetowcy. Microsoft i AMD nie tylko połączyli siły, aby dodać ray tracing do gry po jej premierze, ale także stworzyli limitowaną edycję karty graficznej Radeon RX 6900 XT Halo Infinite.

Design karty graficznej Radeon RX 6900 XT Halo Infinite opiera się na zbroi Master Chiefa Mjolnir i ma odblaskową, irydową złotą obwódkę wokół wentylatora, niebieskie światło imitujące moduł sztucznej inteligencji Cortana na hełmie postaci oraz znak wywoławczy 117 Spartan. Microsoft podkreśla, że zastosowane tu GPU wykorzystuje tę samą architekturę RDNA 2, co konsole Xbox Series X/S. Jest jednak pewien problem: nie będziemy mogli kupić grafiki. Microsoft, AMD, deweloper 343 Industries i niektórzy z ich partnerów będą rozdawać kartę graficzną w nadchodzących tygodniach. Jeśli więc marzy Wam się taki sprzęt, warto zajrzeć na konta Halo i AMD Radeon na Twitterze, aby uzyskać więcej informacji.

Design karty graficznej Radeon RX 6900 XT Halo Infinite opiera się na zbroi Master Chiefa Mjolnir.

AMD jest wyłącznym partnerem 343 Industries PC dla Halo Infinite. Producent kart graficznych i deweloper pracowali razem od kilku lat, aby zoptymalizować grę pod kątem procesorów graficznych Czerwonych i procesorów Ryzen. Do tego otrzymamy wsparcie dla technologii AMD FreeSync Premium Pro, która zmniejsza rozrywanie ekranu i poprawia jakość obrazu HDR na zgodnych monitorach. W innym miejscu Microsoft opublikował film pokazujący, jak będzie wyglądać Halo Infinite na PC. Po raz pierwszy firma wprowadza grę Halo na konsole i komputery PC tego samego dnia. Od samego początku dostępna będzie obsługa ultraszerokich wyświetlaczy i oldschoolowych konfiguracji LAN, a także dostosowywanie liczby klatek na sekundę i potrójne powiązania klawiszy. Microsoft obiecuje również „głęboką integrację” z Discordem i wydarzeniami w grze, które synchronizują się z oświetleniem na urządzeniach Razer Chroma RGB. Istnieje również kilka urządzeń peryferyjnych Halo Infinite Razer.

Halo Infinite trafi na konsole Xbox i PC 8 grudnia. Podobnie jak w przypadku ray tracingu, tryby kooperacji i kuźni w kampanii nie będą dostępne w dniu premiery. 343 Industries doda te funkcje później.

Zobacz także:

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zobaczcie Radeona RX 6900 XT w wersji Halo Infinite. Wygląda świetnie

 0