ZOTAC zaprezentował pierwszą linię produktów z serii ZBOX PRO

ZOTAC zaprezentował pierwszą linię produktów z serii ZBOX PRO

Firma ZOTAC podczas trwających targów ISE 2019 zaprezentowała swój pierwszy komputer klasy embedded, ZBOX PRO. To rozwiązanie wbudowane charakteryzujące się wysoką wydajnością w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych, które zdaniem producenta bez problemu zaspokoi różnorodne potrzeby biznesowe firm z całego świata. Przy okazji tworzenia ZBOX PRO skorzystano z możliwości przeprojektowania dotychczasowej funkcjonalności oraz cech niewielkiego rozmiaru sprzętu reprezentującego serię ZBOX Mini PC. Zrobiono to w celu zaoferowania dopracowanego produktu typu embedded z bardziej ograniczonym tolerancjami, niezbędnymi dla środowiska przemysłowego. Wspomniana seria charakteryzuje się szeroką gamą zastosowań w pracach przemysłowych - począwszy od wykorzystania ich jako pasywnie chłodzone komputery wbudowane, poprzez niewielkie rozwiązania wyświetlaczy, na systemach klasy stanowiskowej kończąc.

ZBOX PRO to nowy komputer firmy ZOTAC do zastosowań komercyjnych oraz biznesowych.

ZOTAC zaprezentował pierwszą linię produktów z serii ZBOX PRO

Jako że w branży przemysłowej panują zróżnicowane, a także często ciężkie warunki, ZOTAC postanowił zastosować wytrzymałą obudowę oferującą szereg złączy, wewnątrz której znajdziemy wydajną pamięć RAM. „Nasza linia produktów Mini PC sprawiła, że obecny na całym świecie ZOTAC stał się godną zaufania marką odnośnie jakości i niezawodności produktów. W tym roku zrobiliśmy kolejny krok naprzód i prezentujemy sprzęt, który z pewnością stanie się kamieniem milowym – ZBOX PRO. Nowa linia produktów oferować będzie wiodącą na rynku wydajność, jak również innowacyjność w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Sprzęt ten odpowiada na potrzeby naszych klientów z całego świata szukających produktów klasy embedded” – mówi Jacky Huang, dyrektor ds. produktów w firmie ZOTAC Technology.

ZOTAC zaprezentował pierwszą linię produktów z serii ZBOX PRO

Ponadto dostępne w ZBOX PRO systemy przyspieszają oraz zwiększają wydajność w aplikacjach wymagających dużej ilości zasobów i danych. Prezentowany komputer znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach czy pracach, np. podczas obliczeń naukowych, renderingu w programach CAD, systemach CAM, handlu detalicznym, finansach, kasynach i grach hazardowych, medycynie i opiece zdrowotnej, systemach bramek IoT oraz oczywiście wielu innych. Elementem wyróżniającym ZBOX Pro jest z pewnością także fakt żywotności wynoszącej nawet 5 lat. Więcej informacji o komputerze znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ZOTAC zaprezentował pierwszą linię produktów z serii ZBOX PRO

 0