Nowości na HBO GO i Netflix - co obejrzeć w sierpniu?

Nowości na HBO GO i Netflix  - co obejrzeć w sierpniu?

Premiery na Netflix i HBO GO - sierpień 2021

Jak co miesiąc nadchodzi garść informacji, dotyczących pojawiających się filmów i seriali na najbardziej znanych platformach streamingowych w Polsce – HBO GO i Netflix. Mamy tu do czynienia z zatrzęsieniem, bo do dyspozycji otrzymujemy zarówno produkcje nowe – jak filmy czy odcinki ulubionych seriali, jak i te starsze, kinowe hity z poprzednich lat. Jeśli nadal nie jesteś subskrybentem opisywanych platform, przypomnijmy. Za miesiąc użytkowania HBO GO musimy zapłacić 24,90 zł, co umożliwi oglądanie całej biblioteki na pięciu urządzeniach i dwóch jednocześnie. Netflix natomiast kosztuje od 34 zł do 52 zł na miesiąc – w zależności od tego, jaki pakiet wybierzemy. Najbardziej rozbudowany i najdroższy, oferuje wsparcie dla oglądania w rozdzielczości 4K UHD przy jednoczesnym odtwarzaniu na czterech urządzeniach. Pakiet podstawowy natomiast, czyli najtańszy, oferuje dostęp tylko dla jednego urządzenia – bez jakości HD.

Co obejrzeć na Netfliksie i HBO GO? Jakie premiery w sierpniu na Was czekają? Wiedźmin: Zmora Wilka to nie wszystko. Sprawdź jakie jeszcze filmy i seriale obejrzeć na platformach.

Na HBO GO i Netflix znajduje się cała masa filmów i seriali i wcale nie mówimy tutaj o tych największych produkcjach, jak Gra o Tron. Wiele z tych mniejszych, jak na przykład Mare z Easttown szturmem zdobyły serca wielu ludzi na całym świecie i jeśli nadal nie widzieliście tego serialu, szczerze polecamy. Lista propozycji na sam sierpień jest długa i na pewno nie powinno zabraknąć interesujących Was produkcji. Fani historii, jakkolwiek przekoloryzowanej, powinni zwrócić wzrok ku Hollywoodzkim hitom na HBO GO takim, jak dwie części 300 – opowieści o spartanach czy Gladiator – kultowemu filmowi kostiumowemu reżyserstwa Ridleya Scotta. Z kolei fani Sapkowskiego koniecznie muszą obejrzeć Wiedźmin: Zmora Wilka na Netfliksie.

Netflix potwierdza, że wchodzi na rynek gier wideo. Firma zdradza, na czym skupi się najpierw

W sierpniu na HBO GO otrzymamy hity z Bradleyem Cooperem w roli głównej – Snajper (2014) czy jego występu u boku Lady Gagi – Narodziny gwiazdy. Oprócz tego na platformę w końcu trafia drugi sezon amerykańskiego serialu Star Girl oraz kolejne odcinki Rick and Morty V. Jeśli zaś chodzi o Netflix, tutaj w sierpniu dostaniemy w swoje ręce kultowego Sok z żuka, mniej popularny Bez pożegnania czy w końcu Wiedźmin: Zmora Wilka i wiele filmów dokumentalnych. Co jeszcze pojawi się na opisywanych platformach? Sprawdźcie sami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowości na HBO GO i Netflix - co obejrzeć w sierpniu?

 0