Niedrogie słuchawki TWS z ANC i długi czas pracy? Proszę bardzo, oto QCY T13 ANC!

Niedrogie słuchawki TWS z ANC i długi czas pracy? Proszę bardzo, oto QCY T13 ANC!

Jakiś czas temu omówiliśmy kwestię słuchawek QCY T13, czyli podstawowy model, bez funkcji aktywnej redukcji szumów. Na szczęście producent posiada również w ofercie inne słuchawki z aktywną redukcją szumów, a zatem jeśli jest ona dla Ciebie niezbędna, jak najbardziej możesz zainteresować się modelem QCY T13 ANC. To niedrogie bezprzewodowe słuchawki TWS z dedykowaną aplikacją i znakomitą jakością dźwięku, zarówno z samych słuchawek, jak i zastosowanych mikrofonów – te swoją drogą też posiadają ENC. Czym jeszcze się charakteryzują?

Długi czas pracy na baterii to kluczowa cecha słuchawek bezprzewodowych, ale niestety na rynku ciężko znaleźć taki model, którego bateria wytrzymuje przynajmniej kilka godzin, a przy tym nie kosztuje przynajmniej 200-300 zł. A co, jeśli powiemy Ci, że dobre jakościowo słuchawki oferujące tę cechę, a na dodatek okraszone technologią ANC mogą być Twoje za mniej niż 100 zł?


 

QCY T13 ANC

Długi czas pracy na baterii

QCY T13 ANC to słuchawki TWS wyposażone w pojemny akumulator 380 mAh, wystarczający nawet na 7 godzin pracy z wyłączoną funkcją ANC. Można powiedzieć, że przedstawiane są tu w najlepszym możliwym świetle, ale nawet po włączeniu tej funkcji, akumulator wystarcza na 5,5 godziny pracy i to na jednym tylko ładowaniu. Wraz z dołączonym do zestawu etui, czas pracy może zostać wydłużony aż do 30 godzin, co w tym segmencie nie jest czymś często spotykanym. Już sam fakt, że mamy do czynienia z tak dobrą efektywnością energetyczną podbija zazwyczaj koszt zakupu u nieco bardziej znanych marek.

QCY T13 ANC – specyfikacja

QCY T13 ANC to słuchawki bezprzewodowe typu TWS, które do połączenia wykorzystują najnowszy standard Bluetooth 5.3. Można je sparować z dowolnym urządzeniem bazującym na systemie operacyjnym Android lub iOS, a na dodatek można przy nich skorzystać z dobrodziejstw dedykowanej aplikacji sterującej, gdzie znajdziemy wiele opcji związanych z dźwiękiem i – co najważniejsze – aktywną redukcją szumów.

I tak, QCY T13 ANC posiadają aktywną redukcję szumów, która minimalizuje niechciane dźwięki, zmniejszając ich amplitudę aż o 28 dB. Wspierają też funkcję przezroczystości, dlatego w każdej chwili możesz aktywować funkcję, by ponownie usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie. Oba te aspekty można dowolnie modyfikować w aplikacji.

QCY T13 ANC wyposażone zostały w przetwornik dźwięku o średnicy 10 mm, który odznacza się bardzo wysoką skutecznością na poziomie aż 108 dB. Pasmo przenoszenia jest natomiast standardowe, czyli od 20 Hz do 20 kHz.

QCY T13 ANC

Słuchawki wyposażone zostały w mikrofon, a w zasadzie cztery mikrofony z funkcją ENC (Environmental Noise Cancellation), czyli taką, która ma za zadanie odfiltrowywać hałas otoczenia i pomagać zachowywać czystość rejestrowanego głosu.

Słuchawki te posiadają certyfikat wodoszczelności IPX5, a zatem są chronione przed strumieniem wody. Nie straszny będzie im deszcz czy lekkie zachlapania, ale wytrzymają ani krótkotrwałego, ani długotrwałego zanurzenia.

QCY T13 ANC to również dodatkowe funkcje poprawiające komfort. Znajdziemy tu inteligentny system usypiania, parowanie z dedykowaną aplikacją (QCY App działa zarówno na Androidzie, jak i iOS), tryb gamingowy (z obniżonym opóźnieniem wynoszącym nawet 68 ms) i wielofunkcyjny korektor graficzny.

Słuchawki te wspierają dodatkowo sterowanie gestami. Przytrzymanie lewej słuchawki przez 1,5 sekundy aktywuje tryb gamingowy. Przytrzymanie prawej słuchawki aktywuje lub dezaktywuje tryb ANC. Trzykrotne stuknięcie lewej słuchawki aktywuje asystenta głosowego. Są oczywiście jeszcze funkcje związane z odtwarzaniem i rozmowami.

QCY T13 ANC – dobre i niedrogie słuchawki z ANC

Jak widać, za cenę ok. 100 zł, można nabyć dobrej jakości słuchawki cechujące się długim czasem pracy na baterii i pożądaną dziś funkcją ANC. Są one do kupienia w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Aktualnie ciężko jest na rynku znaleźć jakiegoś poważnego konkurenta dla opisywanego wyżej modelu i jeśli szukasz atrakcyjnie wycenionego sprzętu, warto się nim zainteresować. Za tę cenę otrzymasz zestaw składający się ze słuchawek, etui, trzech silikonowych nakładek w rozmiarze S/M/L oraz przewód do ładowania USB-C.

*Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z QCY

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Niedrogie słuchawki TWS z ANC i długi czas pracy? Proszę bardzo, oto QCY T13 ANC!

 0