Szybkie ładowanie i długi czas pracy w atrakcyjnej cenie? Proszę bardzo! Oto QCY T13!

Szybkie ładowanie i długi czas pracy w atrakcyjnej cenie? Proszę bardzo! Oto QCY T13!

Słuchawki TWS to relatywnie nowy wynalazek, który powstał w czasie „rewolucji połączenia bezprzewodowego”. Dziś na rynku spotkać można całe mnóstwo urządzeń w zasadzie w każdym przedziale cenowym, ale koniecznie należy się wystrzegać tych najtańszych. Nie oferują one ani dobrej jakości wykonania, ani dobrej jakości dźwięku, ani długiego czasu pracy na baterii i tym bardziej szybkiego ładowania. Może nie są to funkcje podstawowe, ale na pewno bardzo przez nas pożądane. A co, jeśli powiemy ci, że istnieje atrakcyjny cenowo sprzęt, który może pochwalić się wszystkimi tymi cechami? Poznajcie słuchawki bezprzewodowe TWS QCY T13!

Długi czas pracy na baterii to główna zaleta dobrych jakościowo słuchawek bezprzewodowych, a w szczególności „pchełek” True Wireless. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy i co robimy, scenariusz wyładowanego akumulatora jest zjawiskiem niepożądanym, dlatego podczas wyboru powinniśmy zwracać na ten aspekt szczególną uwagę. Bo też co nam po bezprzewodowych słuchawkach, które pograją godzinę i trzeba je później przynajmniej kilka godzin ładować, prawda?


 

QCY T13

QCY T13 – długi czas pracy na baterii i szybkie ładowanie

Pod tym względem QCY T13 zdecydowanie przodują. Te słuchawki – pomimo ultraatrakcyjnej ceny – mogą bez przeszkód rywalizować ze zdecydowanie droższymi urządzeniami na rynku, ośmieszając swoimi możliwościami zasilania równie atrakcyjnie wyceniony sprzęt. Mowa tutaj nawet o 8-godzinnym czasie pracy na jedynym ładowaniu, który dodatkowo można wydłużyć za pomocą funkcjonalnego, dołączonego do zestawu etui nawet do 40 godzin. Mało tego, QCY T13 wspierają szybkie ładowanie i 5 minut wystarczy do tego, by naładować je na godzinę pracy.

Taki czas pracy na baterii (wraz z szybkim ładowaniem z etui oczywiście) zapewnia bardzo wysoką elastyczność. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w góry, wycieczkę rowerową czy inne, nie musimy zgadzać się na kompromisy w tej półce cenowej. Co ciekawe, ładowanie samego etui odbywa się przy pomocy nowoczesnego złącza USB-C, a nie tak jak w najtańszym sprzęcie – microUSB. Słuchawki te nie posiadają wbudowanej funkcji ładowania bezprzewodowego.

QCY T13

Specyfikacja QCY T13

QCY T13 może pochwalić się znakomitą jakością wykonania, piękną stylistyką i dobrą jakością dźwięku. Wszystko to przez 7,2 mm przetworniki audio i wbudowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu, zapewniającymi świetne wrażenia odsłuchowe, zarówno w niskim zakresie tonów, jak i średnim czy wysokim. Są to typowe słuchawki TWS (wchodzą do kanału słuchowego) i nie posiadają żadnego dodatkowego przewodu. Ze źródłem komunikują się za pośrednictwem nowoczesnego połączenia Bluetooth 5.1, a za dekodowanie sygnału odpowiadają kodeki AAC i SBC.

Interakcja ze słuchawkami odbywa się za pośrednictwem funkcjonalnych gestów. W panel dotykowy wyposażone są obie słuchawki, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich również w trybie mono (jedna słuchawka). Dzięki stuknięciom można zatrzymać lub wznowić odtwarzanie (podwójne stuknięcie), zmienić utwór na poprzedni (przytrzymanie lewej słuchawki), zmienić utwór na kolejny na liście (przytrzymanie prawej słuchawki) odebrać lub zakończyć rozmowę (podwójne stuknięcie), zignorować nadchodzące połączenie (przytrzymanie przez 1,5 s) i uruchomić asystenta rozmowy (trzykrotne stuknięcie lewej słuchawki).

Słuchawki wyposażone zostały w mikrofon, a w zasadzie cztery mikrofony z funkcją ENC (Environmental Noise Cancellation), czyli taką, która ma za zadanie odfiltrowywać hałas otoczenia i pomagać zachowywać czystość rejestrowanego głosu. Warto tutaj wspomnieć, że ten zestaw nie posiada ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. Taką funkcję wspiera wersja QCY T13 ANC.

Słuchawki posiadają dodatkowe funkcje poprawiające komfort. Znajdziemy tu inteligentny system usypiania, parowanie z dedykowaną aplikacją (QCY App działa zarówno na Androidzie, jak i iOS), tryb gamingowy (z obniżonym opóźnieniem wynoszącym nawet 0,07 sekundy), wielofunkcyjny korektor graficzny oraz wodoszczelność potwierdzoną certyfikatem IPX5 (całkowita ochrona przed strumieniem wody z natężeniem 100 litrów na minutę)

QCY T13

Promocja!

Słuchawki QCY T13 są dostępne w cenie 119,99 zł i kupicie je w sklepie Euro RTV AGD (w białej lub czarnej wersji kolorystycznej), a zatem naprawdę atrakcyjnej, jeśli chodzi o tak spore możliwości - szczególnie jeśli chodzi o długi czas pracy na baterii. Kupując ten sprzęt otrzymasz słuchawki, etui, kabelek USB-C > USB-A oraz trzy zestawy silikonowych końcówek w rozmiarze S/M/L.

A czy wy spotkaliście się już z tymi ultrapopularnymi słuchawkami? Jaka jest wasza opinia na ich temat? Podzielcie się w komentarzach!

*Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z QCY

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Szybkie ładowanie i długi czas pracy w atrakcyjnej cenie? Proszę bardzo! Oto QCY T13!

 0