Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - podsumowanie konferencji

Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - podsumowanie konferencji

Xbox & Bethesda Games Showcase - pod taką nazwą odbyła się konferencja zorganizowana przez Microsoft i Bethesdę przy okazji targów E3 2021. Wielu graczy miało nadzieję, że będzie to jedno z najważniejszych, o ile nie najważniejsze wydarzenie na tegorocznej (wyjątkowej, bo odbywającej się w całości online) imprezie. Gigant z Redmond nie zawiódł. Nie zabrakło ani zapowiedzi nieznanych dotychczas gier, ani nowych informacji na temat ogłoszonych już tytułów, ani niespodzianek dla abonentów usługi Xbox Game Pass. Żeby zebrać to wszystko w jednym miejscu, zdecydowaliśmy się na hasłową, syntetyczną formę. Poniżej lista wszystkich istotnych nowinek przedstawionych podczas Xbox & Bethesda Games Showcase.

Microsoft zorganizował przy okazji E3 2021 konferencję, która chyba nikogo nie zawiodła. Poznaliśmy kilka nowych gier, zobaczyliśmy w akcji parę innych, a wszyscy abonenci usługi Xbox Game Pass dowiedzieli się, że czekają ich bardzo gorące miesiące. Albo i lata. Gigant z Redmond rozwija się w najlepsze.

Xbox & Bethesda Games Showcase 2021

Starfield - kosmiczny symulator od Bethesdy - ukaże się 11 listopada 2022 roku wyłącznie na PC i Xboksach Series X|S. W końcu zobaczyliśmy oficjalny zwiastun.

S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl - długo wyczekiwana kontynuacja postapokaliptycznej gry akcji z elementami RPG i survivalu - trafi do sprzedaży 28 kwietnia 2022 roku, wyłącznie na PC i Xboksach Series X|S.

Back 4 Blood - nowa sieciowa strzelanka twórców Left 4 Dead - będzie dostępna w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass (zapewne zarówno w wersjach na Xboksy Series X|S, jak i pecety).

Contraband - tajemniczy tytuł od Avalanche Studios, o którym nie wiadomo póki co nic poza tym, że zaoferuje kooperacyjną rozgrywkę i pozwoli wcielić się w przemytnika.

Sea of Thieves wciąż się rozwija. Otrzymało właśnie nowy zwiastun z udziałem gościa specjalnego, który wkrótce pojawi się w grze. Jest nim sam... Jack Sparrow!

Yakuza: Like a Dragon - najnowsza odsłona popularnej japońskiej serii - zadebiutowała dzisiaj w Xbox Game Pass. Tak, dzisiaj, bez zbędnych zapowiedzi.

Battlefield 2042 - prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra targów. W końcu zobaczyliśmy oficjalny zwiastun i poznaliśmy datę premiery - 22 października bieżącego roku.

12 Minutes - ciekawa gra niezależna zadebiutuje 19 sierpnia bieżącego roku. W tym samym dniu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - podsumowanie konferencji

 0