Jaki prezent na komunię 2022? Sprawdź polecaną elektronikę

Jaki prezent na komunię 2022? Sprawdź polecaną elektronikę

Zbliża się ten czas. Czas, by nasze dzieci i wnuki przyjęły swoją pierwszą komunię świętą. Nie będziemy się tu jednak rozwodzić na kwestie religijne, które mają być tematem przewodnim tego typu uroczystości i skupimy się na rzeczach, na których zapewne zależy zdecydowanej większości dzieci – prezentach. Komunia to właśnie czas wręczania prezentów i choć pieniądze w kopercie są najbardziej tradycyjną formą, właśnie ze względu na swoją uniwersalność, warto sprawdzić, czy konkretna rzecz nie wywoła w naszych pociechach jeszcze większego uśmiechu. Pierwsza komunia zbliża się wielkimi krokami, dlatego zapoznajcie się z przygotowanymi przez nas pomysłami na prezent.

Ile się daje na komunię?

Wybranie odpowiedniego prezentu na komunię jest bądź co bądź zadaniem trudnym i nie mówimy tutaj o kwocie jaką należy na takowy przeznaczyć. Sugerowanie się wpisami na stronach internetowych w temacie „ile trzeba dać do koperty” jest według nas śmieszne, ponieważ powinno to zależeć nie od wymysłów autorów z różnych branż w internecie, a od naszego portfela i choć zapewne wielu zaskoczy fakt, że coś takiego w ogóle istnieje, za takowym trendem podążają całe grupy ludzi. Warto zatem przemyśleć nasz zakup i przede wszystkim skonsultować nasz wybór z rodzicami dziecka przyjmującego pierwszą komunię. W takim razie na jaki prezent się zdecydować? Co będzie i ucieszy nasze pociechy?

Prezent na komunię dla dziewczynki

Czasy się zmieniają. To, co kiedy dawało się dzieciakom na komunię nie ma już zazwyczaj racji bytu i tak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie będziemy tutaj skupiać się na kwestiach religijnych, różańcach, łańcuszkach z krzyżykiem i innych dewocjonaliach. Weźmy zatem na tapet to, co dziś trenduje, a więc wszelkiego rodzaju elektronikę. Dziewczynki z reguły nie lubują się w tego typu rzeczach, choć oczywiście wszystko zależy od dziecka, ponieważ generalizowanie i wrzucanie wszystkich do tego samego worka jest błędem. Rzecz należy dobrać pod jej preferencje, ale dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki na komunię jest smartfon, aparat fotograficzny, rower elektryczny, hulajnoga elektryczna, laptop oraz smartwatch. Wszystkie te rzeczy można wykorzystywać właściwie w dowolny sposób, dlatego są bardziej uniwersalne i przede wszystkim mogą posłużyć latami.

jaki prezent na komunię 2022

Prezent na komunię dla chłopca

Prezenty komunijne dla chłopców są z reguły ustalone już na podstawie jego zainteresowań. W dobie powszechnie panującego trendu grania w gry wideo, można takiemu dziecku kupić komputer lub laptop gamingowy, smartfona, czy konsolę do gier, ale wcale nie musimy się zamykać na gaming. Chłopcy z pewnością ucieszą się również z hulajnogi elektrycznej, roweru elektrycznego lub deskorolki, a przy tym rodzice dziecka nie będą musieli wyganiać swojej pociechy na podwórko z powodu spędzania dużej ilości czasu przed monitorem. Warto przy tym zwyczajnie skonsultować się z rodzicami i dowiedzieć się, jaki prezent będzie najbardziej trafiony.

Jaki prezent na komunię? - propozycje:

 • Smartfony
 • Komputery stacjonarne i laptopy
 • Monitory komputerowe
 • Akcesoria komputerowe
 • Podzespoły komputerowe i urządzenia sieciowe
 • Tablety
 • Aparaty fotograficzne
 • Smarwatche
 • Konsole do gier
 • Pojazdy elektryczne (rowery, deskorolki, hulajnogi)
 • Słuchawki, audio
 • Drony
Obserwuj nas w Google News

Tagi

Komputery

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jaki prezent na komunię 2022? Sprawdź polecaną elektronikę

 0