Czy 2-letni LG G4 to wciąż dobry wybór?

Czy 2-letni LG G4 to wciąż dobry wybór?

Smartfon to w dzisiejszych czasach podstawowe i nieodłączne urządzenie każdego z nas. Dla jednych to wyznacznik statusu społecznego, dla innych sprzęt do konsumowania treści, a jeszcze inni wykorzystują go jako narzędzie pracy. Producenci stale wprowadzają nowe modele do swoich ofert i ustalają coraz to wyższe ceny za kolejne produkty. Jednak jest możliwość zakupu telefonu, który funkcjonalnością nie będzie znacznie odbiegał od najnowszych, a my nie będziemy zmuszeni do zapłacenia tzw. „podatku od nowości”. 

Jeśli komuś zależy na telefonie w rozsądnym przedziale cenowym, o bardzo dobrych parametrach, a smartfon będzie głównie służył do przeglądania multimediów i robienia zdjęć, to LG G4 - pomimo swojego wieku - wciąż pozostaje dobrym wyborem.

G4 to godny następca bardzo chwalonego G2. Mówi się, że LG co dwie generacje wypuszcza świetny telefon i jest w tym sporo racji. G2 wskazało kierunek w którym będzie szła firma; G3 wprowadziło kilka ulepszeń; G4 pokazało nietuzinkowy wygląd, potężną specyfikację i świetny aparat; G5 to swego rodzaju mało udana próba sprzętu modułowego; a G6 pokazało, że firma potrafi zebrać najlepsze rzeczy od poprzedników, dostosować je pod dzisiejsze standardy rynku i dać w dużo lepszym opakowaniu (podwójny aparat, czytnik linii papilarnych z tyłu, przyjazny interfejs, bardzo dobry wyświetlacz itd.).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czy 2-letni LG G4 to wciąż dobry wybór?

 0