Recenzja ENDORFY Navis F360. Absolutna bomba polskiej marki!

Recenzja ENDORFY Navis F360. Absolutna bomba polskiej marki!

ENDORFY Navis F360 - budowa

Opakowanie

ENDORFY zapakowało swój flagowy produkt w szary karton z nadrukiem bez połysku, a w środku produkt zabezpieczony jest pianką. Na froncie widnieją rysunek produktu i kilka najważniejszych cech wraz z nazwą modelu, a z tyłu mamy dodatkowe informacje o zastosowanych technologiach oraz specyfikację.

Radiator

Navis F360 to kompaktowy układ chłodzenia wodnego AiO o wymiarach radiatora 395x 120 x 28 mm (wys. x szer. x gł.). Grubość z zainstalowanymi wentylatorami wzrasta do 52,9 mm, więc o kolizję z modułami pamięci RAM bym się nie martwił.

ENDORFY Navis F360 ma fabrycznie przykręcone do radiatora wentylatory, a ich okablowanie jest estetycznie przeprowadzone między śrubami mocującymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzanie przewodami jest o wiele łatwiejsze.

Radiator wykonano z aluminium, jego grubość wynosi 28 mm, a gęstość użebrowania FPI 20, czyli mamy 20 finów na cal. Dodatkowo, żeby lepiej wykorzystać wydajne wentylatory Fluctus 120 PWM, finy w połowie grubości są nacięte i rozszerzone, co zwiększa skuteczność oddawania ciepła. Chłodnica nie posiada typowego fill portu, ale plomba przysłania otwór z boku radiatora, więc za kilka lat, jak zajdzie potrzeba, możemy dolać cieczy do układu.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja ENDORFY Navis F360. Absolutna bomba polskiej marki!

 0